ВОНА ЧЕКАЄ ПРОПОЗИЦІЮ БІЛЬШЕ 3 РОКІВ, А ВІН ЗРАДИВ ЇЇ ПОНАД 50 РАЗІВ. ПРИСТРАСТІ ЗАПАЛЬНОГО АФРИКАНЦЯ ТА ВОЛЬОВОЇ УКРАЇНКИ

Як бути, якщо твоя майбутня дружина тобі не довіряє? Коли маєш намір вибачитись за всі помилки минулого, довести свою щирість і одружитись? Чи дійсно все так солодко, як здається, і як бути, якщо стають відомими карколомні факти з біографії коханої людини?

Мене звати Володимир Ведмідь, це нове тестування для «Детектору Брехні», і моя найголовніша задача на сьогодні – знайти істину для двох закоханих. Я впевнений, все вийде, якою б складною не була ситуація, адже мій багаторічний досвід і тисячі проведених тестів дають змогу оперувати дуже потужним інструментом – правдою.

Отже, Богдан Оба, 36 років, мати – українка, батько – африканець. Чоловік народився в Україні, але майже все дитинство провів у Конго. Повернувшись на Батьківщину, знайшов собі заняття, яке припало йому до душі – залицяння і короткочасні стосунки з жінками. Богдан заслуговує звання ловеласа, адже дівчат у нього було неймовірно багато. На вечірці спільної подруги познайомився з нинішньою дівчиною – Іриною. Практично через декілька тижнів спілкування Оба запропонував 38-річній жінці почати жити разом. Ірина погодилась і з того часу вже більше 3 років пара живе у постійних сварках та періодичних розлученнях. Богдан запевняє, він кохає свою обрану, хоче щоб вона пробачила його за численні зради та навіть ладен зробити пропозицію жінці. В свою чергу Ірина не довіряє чоловіку, тому непідкупний та суворий поліграф ладен поставити всі крапки над «і» у цій історії.

Перевірка ловеласа на поліграфі

Богдан не має стабільної роботи, працює перекладачем на фрілансі, Ірину ж такий дохід не влаштовує. Жінка хоче весілля, бюджет якого мінімум 50 тисяч гривень, але Оба впевнений, що є більш важливі витрати та з одруженням не квапиться. Ірина знає, що чоловік їй зраджує, але вірить у те, що обручка на пальці покладе цьому кінець.

Під час тестування відкрилися неймовірні подробиці – за 3 роки Богдан зрадив Ірині майже 50(!!!) разів.

Зрадив більше 50 разів

Я був шокований. Жінка знала про інших дівчат, але не усвідомлювала масштаб проблеми. Богдан аргументує свої вчинки тим, що він надто велелюбний і жінки йому подобались завжди. Секс з іншими для нього норма і його не бентежить те, що він має довготривалі стосунки. Під час тестування саме на це питання Богдан був абсолютно беземоційним, це свідчить лише про одне – у чоловіка немає жалю, сорому чи розкаяння. То чи дійсно йому потрібна Ірина, чи Богданом керує щось інше?


До речі, про гроші та джерела доходу. Богдан підтвердив, що за роки періодичних відвідувань коханок чоловік отримав майже 100 тисяч гривень (за словами Оби, жінки йому давали їх «просто так»)! Вражаючі цифри.

Поліграфолог Володимир Ведмідь

Далі події розвивалися стрімко. Виявилось, що Богдан достатньо агресивна людина, під час сварок він дозволяв собі вдарити матір Ірини. І це ще не все. Питання, що я поставив наступним, змусило мене бути зібраним та максимально сконцентрованим, адже мова йшла про людське життя:

«Ви навмисне вбили людину, через смерть якої відбували покарання у в’язниці?»

Моментальна фіксація реакцій поліграфом. Ця тема викликала в Богдана надзвичайний емоційний всплеск – висока амплітудна функція реагування, проаналізована зі шкірної реакції. Але чому так? Бо він збирався збрехати чи розкаювався? Недосвідчений спеціаліст у такій ситуації міг би схибити, адже реакції такого характеру дуже легко помилково прийняти за брехню. Але ні, – Оба дійсно розкаювався, це була випадковість. За свою імпульсивність і невдалий удар, Богдан відбув кару сповна – він відсидів 12 років.


Отже, фінішна пряма, останнє питання – «Ви готові відмовитися від всіх своїх коханок, щоб Ірина прийняла Вас до себе?». Богдан збрехав. В ході передтестової бесіди та самого тесту чоловік мав за мету довести своїй жінці, що більше не буде їй зраджувати та ладен змінюватися на краще, але поліграф обдурити неможливо, мене – тим паче. Я виявив реакції, що свідчили абсолютно протилежне. Артеріальний тиск, фотоплетизмограма, шкірна реакція просто вибухали на ці питання. І це не знервованість, це власна невіра Богдана у те, що він так хотів всім довести.


Правда іноді буває надзвичайно болісною та гіркою, але не дивлячись ні на що, вона, безумовно, краще ніж солодка брехня. Я – Володимир Ведмідь, на чолі Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів, даємо Вам слово – ми не боїмося правди, якою б шокуючою вона не була, та знайдемо істину будь-якою ціною.


Посилання на повний випуск знаходиться нижче:

Богдан Оба: чи стане ловелас вірним сім’янином? Детектор брехні випуск 4 від 22.02.2021