ЧИ МОЖНА ПРОВЕСТИ ТЕСТ ВДОМА АБО В ОФІСІ ЗАМОВНИКА

Об’єднання експертів-поліграфологів “Ведмідь, Іщук та партнери” завжди прагне надавати своїм замовникам високоякісні професійні послуги, залучаючи до роботи досвідчених поліграфологів та забезпечуючи процес виконання дослідження всіма необхідними технічними  засобами та комфортними умовами.

Саме комплексний всебічний підхід до виконання поставленої задачі дає змогу нашим поліграфологам задовольнити потреби замовника та надати йому висновок  проведення дослідження з використанням поліграфу з високим ступенем достовірності.

Тест на поліграфі в офісі

Процес тестування респондента має відбуватись не лише методологічно коректно, але й в зручних та комфортних умовах. Відповідно до цього ми можемо запропонувати приміщення для проведення досліджень з використанням поліграфа, які відповідають визначеним стандартам та забезпечать як респондента, так і поліграфолога якісними умовами співпраці.


Звісно, бувають різні випадки, і замовник не завжди має можливість або бажання приводити на тестування людину до офісу поліграфолога. Це може бути пов’язано з різними факторами і у зв’язку з різними обставинами, які не завжди залежать від поліграфолога, але тим не менш це не означає, що в такому випадку послуга для замовника стає недоступною.

Поліграфологи об’єднання “Ведмідь, Іщук та партнери” завжди раді піти назустріч та запропонувати замовнику додаткові опції та послуги в рамках проведення дослідження. Так, у разі неможливості проведення тестування на території поліграфолога, може бути організоване виїзне тестування як в офіс замовника для проведення досліджень його співробітників, так і додому для розслідування приватних випадків.

Перевірка на детекторі брехні в офісі

Приймаючи рішення проводити дослідження з використанням поліграфу на своїй території, замовник повинен мати на увазі, що на нього певною мірою будуть покладені задачі з організації приміщення. В процесі обговорення тематики тестування та узгодження питань, які будуть винесені, замовнику з поліграфологом слід також проговорити організаційні моменти самого проведення тестування аби забезпечити повноцінний, якісний процес з дотриманням усіх вимог, тим самим виключаючи фактори, які б могли вплинути на результати дослідження.

Тест на поліграфі в офісі

Оптимальні вимоги до приміщення, де поліграфолог проводить тестування респондентів, наступні: приміщення має бути закритим та тихим, бажано із нейтральними тонами, без зайвих предметів інтер’єру, які можуть відволікати респондента; для роботи необхідна наявність столу та двох стільців, а також розетка.

Звичайно, підготувати ідеальні умови для проведення дослідження не завжди є можливим для замовника зокрема через відсутність такого приміщення наприклад вдома, тому детально всі організаційні моменти обговорюються індивідуально при підготовці поліграфолога до проведення дослідження.


!!! Вам буде цікаво

ЗРАЗОК ВИСНОВКУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТЕСТУ НА ПОЛІГРАФІ

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ВИСНОВОК