ЧИ МОЖНА ОТРИМАТИ ВІДЕО ТЕСТУ НА ПОЛІГРАФІ?

Безумовно кожна людина, замовляючи тестування на поліграфі, хоче бути впевнена в тому, що завдання, поставлене нею перед поліграфологом, буде виконане на найвищому рівні, з дотриманням всіх вимог і правил; що поліграфолог виконає свою роботу якісно, професійно і не допустить порушення тих чи інших норм та встановлених стандартів проведення процедури з використанням поліграфу.

Фіксація на відео перевірки на поліграфі

Отримуючи висновок з проведеного дослідження, замовник вимушений довіряти поліграфологу, сподіваючись, що всі питання, винесені на тестування, були задані, що людина, яка проходила тестування, не піддавалась моральному тиску чи не була тим чи іншим чином принижена і, що не менш важливо, що поліграфолог не надав недостовірний/підроблений висновок, домовившись про це з респондентом під час процедури проведення дослідження.

Це пов’язане з тим, що для отримання результатів з високою достовірністю дане дослідження повинно проводитись в максимально спокійних для респондента умовах аби його не відволікали сторонні фактори, а значить, за відсутністю сторонніх осіб, в тому числі замовника дослідження.

На щастя, всі ці, а також інші хвилювання/побоювання замовника можливо дуже легко мінімізувати шляхом проведення дослідження під відеозапис.

Відеофіксація перевірки на поліграфі

З досвіду відомо, що не всі поліграфологи на сьогоднішній день використовують в своїй роботі відео фіксацію процедури проведення дослідження, тим самим в деяких випадках втрачаючи довіру замовника та викликаючи ряд додаткових питань до себе та до проведеної роботи.

Поліграфологи об’єднання “Ведмідь, Іщук та партнери” у своїй роботі дотримуються принципів прозорості, об’єктивності, надання високопрофесійної послуги та прагнуть аби замовник завжди залишався задоволеним. Саме тому кожне дослідження, яке проводить наш поліграфолог, має відео фіксацію, яка проводиться за добровільною згодою респондента.

Фіксація на відео перевірки на детекторі брехні

В подальшому це може стати додатковим доказом для поліграфолога в тому, що тестування було проведено з дотриманням всіх вимог.

Окрім того, відеозапис такого дослідження є невід’ємною частиною процесу надання замовнику даної послуги, а отже, за бажанням, замовник має право на отримання відеозапису проведеного тестування безкоштовно. Безумовно, як і інші матеріали дослідження, відеозапис є конфіденційною інформацією і може бути наданий лише замовнику дослідження за його проханням  та за згоди досліджуваної особи (респондента).


!!! Вам буде цікаво

ЗРАЗОК ВИСНОВКУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТЕСТУ НА ПОЛІГРАФІ

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ВИСНОВОК