ВАРТІСТЬ ТЕСТУ НА ПОЛІГРАФІ / ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ


Ви маєте справу з кращими поліграфологами України

100% гарантія результату. Ціна відповідна

 • СКРИНІНГ: ПЕРЕВІРКА КАНДИДАТІВ АБО ДІЮЧИХ СПІВРОБІТНИКІВ

  Тест кандидатів на вакантні посади або співробітників, які вже працюють в компанії.

  Перевіряються: наявність наркотичної та алкогольної залежностей; можливі негативні причини звільнення з попереднього місця роботи; факти крадіжок на роботі в минулому; факти збору компромату на керівництво; факти передачі конфіденційної інформації конкурентам та третім особам + питання замовника.

  Експерт-поліграфолог вивчає посадові обов’язки конкретного співробітника. Керуючись досвідом, формує перелік ризиків для конкретної посади. Наприклад, ризики для закупівельників: змова з постачальниками за надання незаконних переваг; отримання “відкатів” за вибір конкретних постачальників; необ’єктивний аналіз пропозицій на ринку з особистих мотивів.

  Поліграфолог порадить, які питання краще поставити і де саме знаходяться приховані загрози. Наш досвід дозволяє це робити професійно.

  2500 грн
 • ПИТАННЯ ПРИВАТНОГО ХАРАКТЕРУ

  Подружні зради, ревнощі, підозри у вживанні наркотиків, проблеми з підлітками.  Не дозволяйте недосвідченим спеціалістам робити висновки, від яких залежить Ваше життя у майбутньому. Звертайтесь виключно до експертів.

  3500 грн
 • РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ

  Тестування на детекторі брехні осіб, які підозрюються в крадіжці, шахрайстві, вчиненні нападу, незаконному привласненні коштів, нанесенні побоїв та інших тяжких злочинах.

  Експерт-поліграфолог не просто проводить тест, він знайомиться з матеріалами справи/кримінального провадження. Оцінює показання у справі сторін. Під час  тесту на поліграфі перевіряються версії слідчого, замовника, свідків та безпосередньо підозрюваного.

  Ухвалюється рішення не тільки щодо причетності особи, а й встановлюються місце знаходження викрадених речей, знаряддя вчинення злочину, документів, які надалі використовуються як речові докази по справі.

  Також встановлюється діяв злочинець сам чи у змові з іншими особами. Перевіряються найбільш ймовірні співучасники.

  3000 грн
 • ПЕРЕВІРКА ЕКСПЕРТОМ - ПОЛІГРАФОЛОГОМ (І.Іщук або В.Ведмідь)

  Тест проводить експерт з досвідом понад 8 років, який провів понад 5000 досліджень, має вищу юридичну та психологічну освіти, досвід роботи на слідчих та оперативних посадах.

  Детектор брехні для фінансових та комерційних директорів, SEO, CEO, виконавчих директорів, засновників та партнерів по бізнесу.

  Експерт-поліграфолог проводить детальну передтестову бесіду, яка може займати від 1 до 2 годин. Вивчається психотип особи, аналізується рівень його розумового та емоційного інтелекту з метою всесторонньої оцінки доводів та недопущення маніпуляції.

  Категорично не можна довіряти тестування топ-менеджерів спеціалістам, які внаслідок віку чи відсутності життєвого досвіду не зможуть заглибитись в суть питання та проблематику.

  8000 грн
 • ПСИХОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ПОЛІГРАФА

  Судова психологічна експертиза на детекторі брехні проводиться в кримінальних, цивільних, господарських та адміністративних провадженнях. Висновок даної експертизи є доказом для суду, аналогічно іншим судовим експертизам. Точна вартість залежить від складності справи та кількості досліджуваних питань.

  від 15000 грн

ЗНИЖКИ

 • 10%

  При одночасному замовленні та оплаті від 3 до 5 досліджень

 • 15%

  При одночасному замовленні та оплаті від 6 до 20 досліджень

 • 20%

  При одночасному замовленні та оплаті більше 20 досліджень

Ми об’єднали найкращих поліграфологів України, щоб встановити найвищу планку в галузі поліграфних досліджень.

Ми завжди говоримо клієнтам “ТАК”

Ігор Іщук та Володимир Ведмідь, засновники об’єднання, експерти – поліграфологи Всеукраїнської асоціації поліграфологів

Бажаєте дізнатись більше?
Введіть свій номер телефону