ВАРТІСТЬ ПЕРЕВІРОК НА ПОЛІГРАФІ

 • СТАНДАРТНА ПЕРЕВІРКА КАНДИДАТІВ НА РОБОТУ

  Шаблонний тест кандидатів на вакантні посади. Перевіряються: наявність наркотичної та алкогольної залежностей; можливі негативні причини звільнення з попереднього місця роботи; факти крадіжок на роботі в минулому; факти збору компромату на керівництво; факти передачі конфіденційної інформації конкурентам та третім особам.

  1500 грн.
 • ПОГЛИБЛЕНА ПЕРЕВІРКА КАНДИДАТІВ НА РОБОТУ

  Перевіряються всі ризики, передбачені стандартною перевіркою + питання замовника. Загальна кількість питань на дослідження не повинна перевищувати 8-10.

  2000 грн.
 • ПЕРЕВІРКА СПІВРОБІТНИКІВ СЕРЕДНЬОЇ ЛАНКИ

  Тест на поліграфі бухгалтерів, системних адміністраторів, охоронців, касирів, продавців, менеджерів з продажу, закупівельників, прорабів за питаннями замовника.

  Експерт-поліграфолог вивчає посадові обов’язки конкретного співробітника. Керуючись досвідом, формує перелік ризиків для конкретної посади. Наприклад, ризики для закупівельників: змова з постачальниками за надання незаконних переваг; отримання “відкатів” за вибір конкретних постачальників; необ’єктивний аналіз пропозицій на ринку з особистих мотивів.

  Поліграфолог порадить, які питання краще задати і де саме знаходяться приховані загрози. Наш досвід дозволяє це робити професійно.

  2000 грн.
 • ПЕРЕВІРКА ТОП-МЕНЕДЖМЕНТУ | ПАРТНЕРІВ ПО БІЗНЕСУ

  Детектор брехні для фінансових та комерційних директорів, SEO, CEO, виконавчих директорів, засновників та партнерів по бізнесу.

  Експерт-поліграфолог проводить детальну передтестову бесіду, яка може займати від 1 до 2 годин. Вивчається психотип особи, аналізується рівень його розумового та емоційного інтелекту з метою всесторонньої оцінки доводів та недопущення маніпуляції.

  Категорично не можна довіряти тестування топ-менеджерів спеціалістам, які внаслідок віку чи відсутності життєвого досвіду не зможуть вникнути в суть питання та глибину проблематики.

  3000 грн.
 • РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ

  Тест на детекторі брехні осіб, які підозрюються в крадіжці, шахрайстві, вчиненні нападу, незаконному привласненні коштів, нанесенні побоїв та інших тяжких злочинах.

  Експерт-поліграфолог не просто проводить тест, він знайомиться з матеріалами справи/кримінального провадження. Оцінює показання по справі сторін. В ході тесту на поліграфі перевіряються версії слідчого, замовника, свідків та безпосередньо підозрюваного.

  Приймається рішення не тільки щодо причетності особи, а й встановлюються місце знаходження викрадених речей, знаряддя вчинення злочину, документів, які в подальшому використовуються як речові докази по справі.

  Також встановлюється діяв злочинець сам чи у змові з іншими особами. Перевіряються найбільш ймовірні співучасники.

  3500 грн.
 • ПИТАННЯ ПРИВАТНОГО ХАРАКТЕРУ

  Подружні зради, ревнощі, підозри у вживанні наркотиків, проблеми з підлітками.  Не дозволяйте недосвідченим спеціалістам робити висновки, від яких залежить Ваше подальше життя. Звертайтесь виключно до експертів.

  4000 грн.
 • ПСИХОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ПОЛІГРАФА

  Судова психологічна експертиза на детекторі брехні проводиться в кримінальних, цивільних, господарських та адміністративних провадженнях. Висновок даної експертизи є доказом для суду, аналогічно іншим судовим експертизам. Точна вартість залежить від складності справи та кількості досліджуваних питань.

  від 10 до 20 тис. грн.

ЗНИЖКИ

 • 10%

  При одночасному замовленні та оплаті від 3 до 5 досліджень

 • 15%

  При одночасному замовленні та оплаті від 6 до 10 досліджень

 • 20%

  При одночасному замовленні та оплаті більше 10 досліджень

Бажаєте замовити тест на поліграфі?
Введіть свій номер телефону

Я об’єднав найкращих поліграфологів України, щоб встановити найвищу планку в галузі поліграфних досліджень.

Поліграфолог Володимир Ведмідь
Розчарування від низької якості триває довше, аніж радість від низької ціни.

Ми завжди лояльні до своїх клієнтів та, як правило, завжди говоримо “ТАК”.

З Вами у потрібну хвилину,

Володимир Ведмідь, експерт-поліграфолог, адвокат, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів

Телефонуйте 24/7:

+38 097 592 4000
Бажаєте замовити тест на поліграфі?
Введіть свій номер телефону