НАЙКРАЩИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІГРАФ RUBICON (РУБІКОН) ДЛЯ ПОЛІЦІЇ КИЄВА

Об’єднання експертів-поліграфологів «Ведмідь, Іщук та партнери» в серпні 2023 року озброїло ГУ Національної поліції у м. Києві  поліграфом «РУБІКОН» другої моделі.

Постачання поліграфа та інструктаж щодо особливостей його використання провів керуючий партнер Об’єднання Ігор Іщук під час зустрічі зі штатним поліграфологом Нацполіції.

Поліграф Рубікон – це найкращий поліграф як для правоохоронних органів, державних структур, так і для приватних поліграфологів. Поліграф реєструє максимально можливу кількість каналів серед конкурентів (сім), відповідає ДСТУ 8692:2016, а головне коштує втричі дешевше іноземних аналогів. І це той випадок, коли нижча вартість абсолютно не означає гіршу якість або необхідність змиритись з певними нюансами.

Якщо Ви сумніваєтесь в якості і безкомпромісності поліграфів Рубікон, то ми запросимо Вас в наш офіс, де ми на Вас особисто протестуємо найтоповіші американські поліграфи Lafayette та Axciton та Rubicon.


Міністерство внутрішніх справ, в тому числі Національна поліція України, під час війни все більше використовує поліграф не тільки для кадрового відбору, а й для розслідування злочинів, в тому числі військових.

Розвиток поліграфа на даний час вражає, йому все більше довіряють як правоохоронці, так і власники бізнесу. У когось на меті розкрити злочини та встановити причетних, а хтось не бажає працювати з шахраями та колаборантами.