ХТО ВБИВ КОХАНКУ МОГО ЧОЛОВІКА?

Жорстоке вбивство матері двох доньок Наталії. Поки вона спала, її по-звірячому зарубали сокирою у власному будинку. Жінку знайшла вбитою її старша донька Лариса, яка тієї ж ночі залишилась ночувати у матері. Ларису ж і підозрюють у вбивстві рідної матері. Тепер дівчині загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 10 років, а на даний час вона перебуває у СІЗО. Але як могла дитина зарубати власну матір? І чи був у неї мотив для такого страшного вчинку?


Рідні вбитої Наталії не вірять, що затримана справжня вбивця, адже тієї ночі з жінкою залишався ночувати ще її коханець Василь, у якого в ході експертизи під нігтями були виявлені сліди крові загиблої Наталії. Наразі Василь не поніс ніякого покарання і досі знаходиться на волі. Хто ж справжній вбивця 46-річної продавчині магазину Наталії? Донька чи коханець? Всі ймовірні підозрювані мають пройти поліграф для встановлення справжніх обставин.

Об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери» що не кожного дня отримує подібні звернення, однак які саме нові факти будуть встановлені після даного розслідування, ми і гадки не мали. Тест на детекторі брехні підозрювані учасники програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА» проходили в Києві. Після дзвінка від знімальної групи програми поліграфолог Ігор Іщук одразу виїхав до студії.


І справді, жорстокість вбивства Наталі шокувала всіх. Ми знали, що у першу чергу необхідно поспілкуватись з героями програми та зрозуміти, що ж такого могло статись, аби таким страшним чином хтось міг розправитись з бідолашною жінкою.

В першу чергу Ігор Іщук поспілкувався зі ще однією донькою вбитої Наталі. В розмові дівчина навіть припустити не могла, що вбивцею може бути її старша сестра Лариса. Саме молодша донька виступила ініціатором розслідування, бо що не найбільше за всіх прагне встановити справедливість та покарати дійсно винних у смерті своєї матері.

Для того щоб поспілкуватись особисто з Ларисою та провести дослідження на поліграфі, Ігор Іщук був вимушений вирушити до слідчого ізолятора. Зі слів поліграфолога, на перший погляд Лариса є тихою, спокійною та аж ніяк не схожою на вбивцю.

На момент проведення дослідження було два головних обвинувачених – донька Лариса та коханець Наталії Василь. Однак чому саме правоохоронці відкидають версію вбивства Наталії коханцем Василем? Все ставало заплутаніше. Ми чітко знали: після тесту на детекторі брехні правду буде встановлено! Хто ж справжній убивця?

Дослідження на детекторі брехні було проведене для трьох осіб: з донькою Ларисою, коханцем Наталії Василем та його дружиною. Ігор Іщук розпочав проводити тести з Василя, адже на нього вказували більшість об’єктивних обставин, які можуть означати що саме Василь є можливим вбивцею.

Після тесту Ігор був впевнений: Василь дійсно не причетний до вбивства та тієї страшної ночі не вбивав свою коханку. Однак є речі, які він приховує з незрозумілою метою – це події, які трапились до того, як він поїхав додому. Чи бачив він Наталю уже мертвою?

Щодо Галини, дружини Василя, то вона також є непричетною до смерті Наталі та не просила нікого вбити коханку свого чоловіка.


Як прокоментує поліграфолог тест з головною обвинуваченою?

Ігор каже, що на питання чи знає Лариса хто саме вбив її матір, вона просто мовчала у відповідь. При цьому жінка виключає присутність будь-кого окрім себе в будинку тієї страшної ночі. В ході проведення дослідження на поліграфі у Ігоря Іщука виникло чітке переконання того, що саме Лариса і є вбивцею власної матері на фоні всіх виниклих обставин та сімейних конфліктів. Достеменно відповісти на запитання «Чому саме Лариса так вчинила?» було неможливо, адже дівчина і сама не розуміє для чого їй було вбивати власну матір. Ігор каже, що Лариса усвідомлює безпідставність смерті матері, адже їх сімейні проблеми не наскільки серйозні та загрозливі аби причинити смерть найріднішій людині та ще й у доволі страшний спосіб.


Робіть власні висновки, переглянувши повний етер програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА» за посиланням нижче: