БАГАТОДІТНА ЖЕРТВА ЧИ «ЧОРНА МАМБА»?

Ситуація набула неабиякого розголосу серед невеликої громади на Заході України. У центрі подій «найнебезпечніша жінка Закарпаття». Місцеві благають про допомогу, адже по сусідству з ними живе «чорна мамба»: так прозвали односельчани багатодітну матір, яка тримає у страху все село. Сусіди кажуть, що кожен, побачивши жінку на вулиці, ховається від неї в будинку, адже вона без жодної причини може накинутись на будь-кого.

Та найбільше з усіх потерпає чоловік «небезпечної» жінки: начебто кохана його била та труїла. «Я більше так не можу. Моя жінка мене б’є та ображає. У мене уже були думки навіть повіситись.», – розповідає Василь, чоловік Оксани. Невже чоловік дійсно вимушений тікати з дому та шукати прихистку у незнайомих людей? Адже дружина начебто неодноразово намагалась його вбити. Василь боїться повертатися додому та вже тривалий час проживає у сусіда.


Отримавши запит від програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА», Об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери» не змогли пройти повз. Поліграфолог Ігор Іщук розбирався з ситуацією разом із ведучим та експертами програми, провівши тест на поліграфі в Києві, адже як ще встановити істину  без застосування поліграфа?

Чи дійсно Оксана така небезпечна, як про неї всі говорять? Чи намагалася вона вбити Василя? Кого Оксана таємно закопала вночі? – Ось основні запитання, які стояли перед поліграфологом Ігорем Іщуком.

 

Що це за жінка, яка здатна залякати не тільки чоловіка, а і село з тисячним населенням? Як повідомив Василь поліграфологу, Оксана обливала його окропом, закидала камінням та навіть намагалась його труїти: шляхом підсипання невідомої отрути у їжу. Василь каже, що жінка вигнала його з дому. Чоловік благав встановити справедливість, щоб Оксана повернула йому документи, його хату, а також перестала нарешті ображати.

В процесі бесід з очевидцями подій думки розділились. Адже деякі з них кажуть, що насправді не Оксана принижує Василя, а навпаки – Василь наносить побої та ображає Оксану.

То хто все-таки в цій родині жертва, а хто постраждалий? – надія була лише на поліграф.

Ігор Іщук протестував на детекторі брехні «чорну мамбу» Оксану. Тож зараз ми дізнаємось правду. Як на мене, шкода, що тест на детекторі брехні не пройшов Василь – чоловік Оксани. Попри це, ситуація буде зрозумілою після дослідження.

Ігор Іщук після тесту Ігор розповів, що на всі запитання отримав відповіді і готовий пролити світло на ситуацію.

Поліграфолог запевнив, що Оксана не додавала отруту в їжу чоловіка, а навпаки його рятувала, таким чином він не довів до кінця самогубство, яке запланував завчасно. Тож всі звинувачення Василя щодо його вбивства виявились вигадкою. Тепер Ви розумієте навіщо в різних життєвих ситуаціях потрібен поліграф?


«Оксана була вагітна значно більше разів, аніж народжувала діток. Але є момент, який полягає в тому, що Оксана вчиняла умисні дії, аби дітки не з’явились на світ», – розповів Ігор. Але що ж було, як повідомили сусіди, з закопаною в землю новонародженою дитиною?  Оксана на 4 місяці вагітності навмисно умертвила дитину ще до її появи на світ. «Вона намагалась це робити постійно щодо багатьох ненароджених власних дітей, пояснюючи це тим, що вона не хотіла громадського осуду на те, що вона буде занадто багатодітною матір’ю»,- пояснив ситуацію поліграфолог.

Підсумуємо все, що відбулось у програмі. Тест на поліграфі допоміг виправдати жінку та зняти клеймо «чорної мамби», разом з цим довів вбивство ненародженої дитини, яку Оксана дійсно закопала після її народження. Поліграф  вкотре виявився джерелом правди.

Об’єднання експертів-поліграфологів «Ведмідь, Іщук та партнери» готові прийти на допомогу кожному, адже наша задача чітка: ми не звинувачуємо, а дізнаємось правду. Робіть висновки самі, переглянувши повний запис програми за посиланням нижче: