У БАТЬКА – АВТОМАТ, У МАМИ – КОХАНЦІ: КУДИ ДІВАТИСЯ ДИТИНІ?

Після спільного життя Ірина пішла від свого чоловіка, адже більше не могла терпіти знущання: «Він бив мене багато разів, але після останніх побоїв вже немає сил терпіти знущання. Я поставила крапку», –  каже жінка. Але через декілька днів чоловік прийшов до Ірини і забрав найдорожче – сина. Зі слів Ірини, чоловік погрожував їй автоматом, забрав у неї дитину та не дає матері спілкуватись з рідним сином. Жінка стверджувала, що вона дуже сумує за дитиною та не могла стримати болю. Вона зверталась до правоохоронних органів, однак вони нічим не допомогли їй. Загалом жінка уже рік не має змоги виховувати сина.


Чому ж чоловік не дозволяє Ірині бачитись зі своїм сином? І як їх кум вплинув на взаємини цієї сімейної пари? На яких вкрай інтимних питаннях зосереджується колишній чоловік Ірини, начебто, щоб захистити сина?

Що саме відбувається у студії ми не знали, проте поліграфолог Ігор Іщук одразу вирушив для проведення тесту.

Перед нами стояла вкрай заплутана задача, адже, поговоривши зі всіма свідками, було зрозуміло наступне: серед присутніх немає осіб, які б могли дати чіткі характеристики як Ірині, так і її колишньому чоловіку. Думки не збігались. Як виявляється, життя жінки не таке вже й порядне, з точки зору свідків життєвої історії. Але чи це може слугувати приводом насильно відбирати дитину? Ми, розуміючи складність, знали, що однозначно допоможемо поставити всі крапки над «і».

Віктор, колишній чоловік Ірини, працює будівельником. З його слів, попри важку працю, він завжди знаходить час на сина. «Щоразу, ідучи з роботи, я поспішаю до сина, з яким треба повчити уроки, провести час, сходити на риболовлю та майданчик», – каже Віктор. На думку чоловіка, після важких відносин із колишньою дружиною він ще не скоро наважиться на стосунки з жінками. Віктор переконаний, що Ірині не потрібний їхній син, бо її більше цікавлять коханці.


Які будуть результати тесту на детекторі брехні? Що покаже поліграф після дослідження чоловіка?

Ігор Іщук, провівши тест на поліграфі, мав чіткі відповіді: у Віктора є дещо викривлені уявлення щодо суспільного ладу. Під час тесту він визнав, що дійсно не був вкрай порядним чоловіком і прикладав руку до Ірини. Поліграф показав й інші факти застосування сили : навіть прояви насилля.

То чи варто малечі залишатись із батьком-кривдником? Та з ким краще залишитись дитині?


Робіть власні висновки після перегляду програми за посиланням нижче: