ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ КАБІНЕТ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТІВ НА ПОЛІГРАФІ З ДЗЕРКАЛЬНИМ ВІКНОМ

Дуже часто наші клієнти бажають бути присутніми при перевірці, спостерігаючи за процесом та задаючи питання респонденту. Але згідно Методики під час тесту ніхто не повинен бути в кабінеті, крім поліграфолога та досліджуваного. Оскільки присутність інших осіб не дозволяє налагодити необхідний психологічний контакт та отримати інформативні реакції.


Ми знайшли вихід і створили унікальний у своєму роді та єдиний в Україні кабінет для спостереження із дзеркальним вікном. Подібний тому, який використовують слідчі для проведення впізнання.

  • Кабінет обладнаний спеціальним дзеркальним вікном, через яке можна дивитись лише в одному напрямку. Респондент не бачитиме замовника дослідження, а отже будуть збережені умови для успішного проведення перевірки.

  • Замовник може спостерігати із сусіднього кабінету за тим, як проходить тест, і як поводить себе досліджувана особа. Це чудова змога наочно переконатись у своїх здогадках, стежачи за поведінкою опитуваного, його реакціями на запитання та можливими маніпуляціями, фізичною чи психологічною протидією. (Детально про протидію за посиланням: https://vedmid.ua/chi-mozhlivo-obmanuti-polygraph/)

  • Між кабінетами є спеціальний аудіозв’язок. Можна не тільки бачити, а й чути, як проходить тест. Клієнт чує всі запитання поліграфолога та відповіді респондента у реальному часі.

Якщо ви не довіряєте висновку експерта-поліграфолога, і відеофрагмент дослідження для вас не аргумент, тоді кабінет для спостереження допоможе вам віднайти спокій та отримати відповіді на всі хвилюючі питання. Крім того, це унікальна можливість пройти дослідження в єдиному в Україні кабінеті для спостереження і стати свідком «таїнства» перевірки на поліграфі, переконавшись у високій кваліфікованості наших спеціалістів.


Цікаво? Телефонуйте і отримайте безкоштовну консультацію!

0639669000