Закупівля поліграфів “RUBICON” та крісел поліграфологів “POLYGRAPH-SYSTEM” поліцією Києва

Під час курсів поліграфологів, що відбулись на базі Всеукраїнської асоціації поліграфологів у вересні 2022 року, поліграфологами стали поліцейські, що працюють у карному розшуці в Головному управлінні Національної поліції у м. Києві.

Поліцейські-поліграфологи ГУ Національної поліції м. Києва та їх керівник підрозділу під час отримання поліграфів “Рубікон” від Володимира Ведмідя

Для цих поліграфологів і були закуплені поліграфи “Рубікон” та крісла для проведення досліджень із застосуванням поліграфа “Polygraph-System”. Закупівля відбулась офіційно за результатами торгів у системі “Прозоро”.

Експерт-поліграфолог та виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Володимир Ведмідь, який також є дилером поліграфів та крісел поліграфологів, поставив до Національної поліції м. Києва два найсучасніші поліграфи “Rubicon” 2 моделі та два крісла поліграфологів “Polygraph-System”. Крісла поліграфологів дозволяють зручно розмістити респондента, контролювати його та за необхідності встановлювати протидію з боку респондента.

Експерт-поліграфолог Володимир Ведмідь та начальник Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції у місті Києві Сергій Махно

Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція України мають досвід використання українського поліграфа “Рубікон” вже декілька років. За цей час з допомогою поліграфа були розкриті десятки злочинів, в тому числі, які вже були безнадійні з оперативно-розшукової точки зору.

Поліграф “Рубікон” – це 7 канальний детектор брехні, що відповідає ДСТУ 8692:2016, який діє в Україні, а також світовим стандартам. На цьому поліграфі працюють також в ДБР, СБУ, Нацгвардії, Офісі Генерального прокурора, інститутах судових експертиз.

Поліграф “RUBICON” 2 моделі


З питано придбання поліграфа “Рубікон” Ви можете звернутись до Володимира Ведмідя за телефоном: 096 966 9000.