ЯК БУТИ КОЛИ ЗАБУВАЄШ СТОП-СЛОВО У СПРОБАХ СПОДОБАТИСЬ СВЕКРУСІ?

Неймовірно емоційне тестування спіткало мене сьогодні для нового випуску «Детектору Брехні». Сварки, що тривають вже 6 (!) років між невісткою та свекрухою, що ж регулярно підливає масло у вогонь конфліктів та як тестування викрило первісні проблеми постійних непорозумінь?

Ірина Вань, 24 роки. До мене у крісло потрапила аби довести своїй свекрусі, що дуже хоче знайти спільну мову з нею. За її словами, мама чоловіка Мирослава завжди перша розпочинає конфлікт, але щойно на горизонті з’являється син – непорозумінь як не було, а свекруха починає вдавати з себе хвору та немічну.

Досить складна ситуація, але складність для мене – додаткова мотивація до сумлінної праці. Отже, давачі підключені, передтестова бесіда проведена, сутність звернення і мотиви зрозумілі. Ми починаємо.

Поліграфолог Володимир Ведмідь проводить тестування Ірини Вань


«Правда, що Ви уникаєте обіймів із свекрухою, бо щоразу відчуваєте її ненависть до себе?». Отакої, сильне запитання. Ірина відповіла «Так» і це виявилось правдою. Вона переконана, що як би пані Тетяна – свекруха жінки, не казала, що любить та приймає невістку у глибині душі вона ненавидить обраницю свого сина. Все, що робить Ірина не влаштовує її, кожна дія піддається критиці та осуду.

Виявилось, що Тетяна майже постійно відбирає гроші в свого сина та його дружини. Аргументує тим, що сім’я має великі борги, які брались для того, що б оплатити дороговартісну операцію, яку переніс батько Мирослава. Ситуація складна, дійсно, але Ірина розповіла, що гроші відбирались реально майже до останньої копійки, адже її чоловік не міг елементарно купити собі шкарпетки.

Володимир Ведмідь - поліграфолог телепередачі Детектор Брехні

«Свекруха вихвалялась перед Вами сексуальними досягненнями свого сина?». Що не питання, то нова перипетія. Це була правда і цей спогад викликав у Ірини надзвичайне обурення. Показники шкірно-гальванічної реакції були на піку, майже поза нормою. Я був впевнений, що жінка перебільшує, але додаткові питання, які були поза емоційною сферою, дали мені стовідсотково зрозуміти, що свекруха дійсно вихвалялась. Дивна тема для бесіди з невісткою, чи не так?

«Протягом року, ви прокидались щодня від голосу свекрухи, яка сиділа у вас біля голови та читала оголошення про роботу?».

Комічна ситуація, що виявилась цілковитою правдою. Таким чином свекруха спонукала жінку знайти собі стабільний дохід. Але, на жаль, такі смішні подробиці відкрили нові шокуючі деталі співіснування двох жінок. Ірина брала участь у програмі донорства яйцеклітин. На той період часу Мирослав пішов у відпустку, вони жили у квартирі свекрухи та жінка постійно плакала і жалілась, що немає грошей. Ірина довго не хотіла робити цю надзвичайно тяжку процедуру, але згодом «зламалась» і погодилась. Вона зробила це двічі. Зароблені гроші віддавала чоловіку, на ремонт у квартирі та на решту купувала продукти. Вань досі турбує образа, яку вона відчуває на рідних, особливо на Тетяну, бо саме жінка може в повному обсязі усвідомити моральну важкість донорства.

По суті, у Тетяни немає чітких претензій до Ірини, окрім постійний конфліктів.


Поліграма детектора брехні

В ході тестування я зрозумів наміри Ірини. Її власні батьки мали дуже серйозні проблеми з алкоголем, тому дівчина не знала батьківської любові, її виховував старший брат. Вона зізналась, що стосунки с мамою Мирослава є кращими, аніж були з рідною матір’ю і все одно вона відчуває потяг до свекрухи та бажання налагоджувати їх відносини. Ірина заздрить своєму чоловіку, бо в нього була та материнська любов, якої не було в неї.

Перевірка на поліграфі невістки, котра страждає від свекрухи

На жаль, чи на щастя, це тестування не закінчилось «хеппі ендом». Саме завдяки поліграфу розкрилось істинне бажання Тетяни, щодо спілкування з невісткою.

Нема сенсу намагатись налагоджувати стосунки, які виявились просто НЕ ПОТРІБНИМИ жінці.

Вона прямим текстом сказала Ірині, що на старості років вона бажає відгородити себе від зайвих нервів, агресії і конфліктів. Зараз діти живуть окремо, вона окремо, якщо є можливість – радо буде допомагати, але більшого від неї просто не чекати.


Що ж, шановні читачі, я, Володимир Ведмідь та Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів нагадуємо Вам, що ми знаходимо та озвучуємо будь-яку правду. Навіть неочікувану.


#ведмідьдіє

Ирина Вань про ненависть свекрови. Детектор лжи выпуск 17 от 24.05.2021

Посилання на повний випуск нижче: