Експерт-поліграфолог Володимир Ведмідь – військовий волонтер та патріот

З 24.02.2022 року змінилось життя кожного українця, кожний свідомий громадянин бореться за перемогу на своєму фронті.

Об’єднання експертів-поліграфологів “Ведмідь, Іщук та партнери” проводить безкоштовні дослідження із використанням поліграфа для військовослужбовців та Сил оборони України.


Керуючий партнер об’єднання Володимир Ведмідь із перших днів війни мав чітку громадянську позицію та співпрацював з українськими Силами оборони.

Керуючий партнер Об’єднання експертів-поліграфологів “Ведмідь, Іщук та партнери”, військовий волонтер Володимир Ведмідь

З  початку повномасштабного вторгнення була надана грошова допомога, проведена перевірка військовослужбовців 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, Окремого полку спеціального призначення ССО «Азов».


У 2023 році Володимир доєднався до команди благодійного фонду Сергія Костири “UA24”, у рамках плідної співпраці долучився до таких волонтерських ініціатив:

  • “Місія на Донбас ”: передача автівки, одягу, амуніції, продуктів, медикаментів і багато інших речей, за запитом військових ( весна 2024)
  • “Човен, квадроцикл та гаджети для ЗСУ”
  • “Велике коло 2”: автівки, дрони, гаджети, смаколики, ліки, амуніція
  • “Новорічне коло UA24”: 8 автівок, вщент забиті надважливою допомогою, були доставлені у три підрозділи. Квадроцикл, дрони, зарядні станції, тактика, генератори, смаколики

Сергій Костира та Володимир Ведмідь

Волонтерити і донатити —це те, що може кожен із нас, перебуваючи на мирній частині України. Пам’ятаймо, що війна зараз на нашій землі! Дякуємо бійцям, які нас захищають. Не забуваємо героїв, які поклали заради вільної України найдорожче — своє життя!#ведмідьдіє