Відкрито кабінет поліграфолога в Національному університеті імені Т.Шевченка

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння ВАП 17 травня 2019 року відбулась урочиста подія – відкриття кабінету поліграфолога!

В рамках досягнутих попередніх домовленостей між Всеукраїнською асоціацією поліграфологів та Військовим інститутом Київського національного університету імені Тараса Шевченка Інституту було передано поліграф RUBICON , а раніше – в квітні цього року було проведено безкоштовне навчання на поліграфолога співробітника Інституту майора Кудрі Максима Валерійовича .


Кабінет поліграфога Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка було обладнано кріслом поліграфолога Polygraph-System та поліграфом Rubicon, який було люб’язно надано в безкоштовне користування розробником поліграфа Дубровським Олексієм Євгеновичем.

 

Психолог Військового інституту майор Максим Кудря та виконавчий директор ВАП Володимир Ведмідь


Під час відкриття кабінету поліграфолога були присутні викладачі та курсанти, які опановують спеціальність військового психолога.

 

Виконавчий директор ВАП Володимир Ведмідь провів експрес-лекцію з курсантами та розповів про новий інструмент, який вони як психологи зможуть використовувати в своїй діяльності. На відміну від більшості психологічних тестів, де досліджуваний, обізнаний з методикою тестування, може впливати на результат, з поліграфом такі речі не проходять. Незалежно від того знає респондент чи ні про те, як саме побудований прилад та в чому суть методики обрахунку результату, він не може вплинути на свої фізіологічні реакції та видалити зі своєї пам’яті значущі події. А саме з пам’яттю та фізіологією і працює поліграфолог.

 

Лекція виконавчого директора ВАП Ведмідя В.А. курсантам Війського інституту університету імені Тараса Шевченка


Окремо хотілося б виразити повагу психологу Кудрі Максиму Валерійовичу за його ініціативу та наполегливість в здобутті професії. Усвідомлюючи відсутність бюджетних асигнувань, він написав на офіційну адресу ВАП електронний лист з проханням пройти безкоштовне навчання та отримати у тимчасове користування поліграф. Цей лист не залишився непоміченим. Президентом ВАП Морозовою Т.Р. було прийнято рішення піти на зустріч цій ініціативі та сприяти напрямку розвитку поліграфа у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Майор Максим Кудря під час навчання на курсах поліграфологів ВАП


 

Поліграфолог майор Максим Кудря ділиться здобутими знаннями про поліграф з курсантами Військогового інституту


ВАП і надалі готова до плідної співпраці з навчальними закладами, Міністерствами та правоохоронними органами в напрямку розвитку поліграфології на теренах нашої країни.

Детально про спільну зустріч керівництва ВАП та Військового інституту за посиланням.

Детально про поліграф РУБІКОН за посиланням.

Детально про курси поліграфологів, що відбулись в квітні, за посиланням.

#вапдіє

#вапнавчає