СПОКОНВІЧНА ВІЙНА МІЖ СВЕКРУХОЮ ТА НЕВІСТКОЮ. ЧИ ЗМОЖЕ ПОЛІГРАФ ВРЯТУВАТИ СТОСУНКИ?

Людмила Цуканова, 22 роки. Молода мати, гарна дівчина, яка має люблячого чоловіка та двоє дітей. Щасливий шлюб, що може піти не так? Розпач у очах жінки я помітив ледве вона переступила поріг мого кабінету. За роки тестування для «Детектору Брехні» вже стандартна для мене історія: свекруха, яка отруює життя молодої родини, доводить до нервових зривів дружину сина та налаштовує його проти своєї обраниці. Та чи так все насправді, або ж за завісою «поганої» свекрухи ховається не менш токсична невістка, яка намагається прикрити свої злі наміри неадекватністю літньої людини? Озброївшись виваженістю, поміркованістю і, звичайно ж, поліграфом вирушаємо розбиратись разом.


Перевірка на поліграфі невістки

Вітаю, шановні читачі, я – Володимир Ведмідь, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів, вкотре віч-на-віч зустрічаюсь з міжусобицями молодої сім’ї. Дівчина, що завітала у моє крісло сьогодні, наважилась пройти тестування на поліграфі, що б довести своїй свекрусі, що вона «не така як її родина». Відразу ж виникає логічне питання, що не так з її родиною і чому це потрібно доводити досить серйозною процедурою психофізіологічного дослідження? Невже щирі розмови не здатні вирішити внутрішні сімейні негаразди? Одразу як досвідчений спеціаліст дам вам відповідь, що надзвичайно часто так звані «кухонні розмови» не до кінця вирішують переживання людей. Адже завжди залишається думка, що хтось десь міг недоговорити, збрехати, не бути до кінця відвертим і щирим, а отже питання довіри і крапок над «і» залишається відкритим. Стовідсотково розібратись у відносинах допомагає поліграф, бо обманути пристрій, або мене – неможливо. Тому й для сумнівів не залишиться жодного місця.


Поліграфолог Володимир Ведмідь

Отже, під час тестування почали розкриватись шокуючі подробиці про дитинство Людмили Цуканової.

Вона зраділа, коли її відправили до інтернату, адже там умови були кращими, ніж вдома.

Маму Людмили 3 рази офіційно позбавляли батьківських прав. Дівчинка двічі жила у інтернаті, у свідомому віці потрапила туди через те, що чоловік, з яким жила мати, домагався її. Зараз матір Цуканової продовжує жити з ним. П’ятеро дітей померли через її недбалість і Людмила переконана у цьому. Рідного старшого брата дівчини викрали у віці 7 років і його досі не знайшли. Свекруха переживає за власних онуків, молода пара має двох, хлопчика і дівчинку. Жінка хвилюється, що холоднокровність до дітей, яка була присутня матері Людмили, може передатись донці.


Звичайно ж, я підняв питання відносин з Максимом (чоловіком Людмили), вірності та ревнощів. Виявилось, що Максим досить ревнивий, але і Людмила була вірною йому за весь період шлюбу. Поліграф це підтвердив. Питання дівчина сприйняла досить спокійно, не реактивно, але внутрішньо я помітив, що це дуже важливо для неї.

«Ви б зрадили Максима з чоловіком, успішнішим за нього?». Досить провокативно, чи не так? Свекруха була впевнена, що Людмила відповість «Так» і це виявиться правдою, але у дійсності все навпаки. Вірність дівчини насправді є щирою і непідкупною.

Карколомні подробиці почали відкриватись далі.

Свекруха погрожувала невістці, грозилась облити дівчину кислотою, якщо та не покине її сина. Вдома вона оббріхує та проклинає обраницю, хоча себе позиціонує як глибоко віруюча людина.

Вирішальне питання звучало так: «Ви навмисне провокуєте скандали між чоловіком та його матір’ю, аби показати свекрусі, що маєте більший вплив на її сина, ніж вона?». Це звучало досить хвилююче для Людмили, я побачив високоамплітудні реакції і було спочатку незрозуміло, чи може до цього вона весь час брехала свекрусі і тому саме так зараз реагує, бо боїться, що її виведуть на чисту воду. Людмила сказала «Ні» і це виявилось цілковитою правдою!

Перевірка на детекторі брехні невістки

Історія закінчилась позитивно – Людмила довела свою щирість, а свекруха повірила у невинуватість дівчини. Я дуже радий, що вкотре зміг допомогти людям. Звертайтесь, шановні, адже пошук правди – моя пряма спеціалізація.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Людмила устала от конфликтов со свекровью. Детектор лжи выпуск 17 от 21.12.2020