ЩО РОБИТИ КОЛИ ВЛАСНА СІМ’Я ЗВИНУВАЧУЄ ТЕБЕ У НАВМИСНОМУ ВБИВСТІ? ПІТИ НАПЕРЕКІР УСІМ І ДОВЕСТИ СВОЮ НЕВИНОВНІСТЬ ЧЕРЕЗ ПОЛІГРАФ

Майже цілодобові наклепи, агресія, слова на кшталт «ти тваринна погань, ти не людина, а «воно»» і тому подібні вкрай жахливі та жорстокі образи лунають в адрес Дарії від її РОДИНИ! До кого та куди бігти коли найближчі, найрідніші люди говорять тобі таке, від чого волосся стає дибки? Моя сьогоднішня респондентка намагається знайти підтримку у кріслі поліграфолога. Дівчина прийшла лише з одним нестримним бажанням довести своїй сім’ї, що вона не вбивала власного дідуся! Я впевнений – правда буде знайдена, адже питання для тестування були розроблені особисто мною. Саме під цю людину, її характер, емоційність та ситуацію. Ви схвильовані? Я – дуже і повірте, мені є що розказати.

Перевірка на поліграфі підозрюваної у вбивстві діда


Дарія Голик, 27-річна дівчина, яка вирішила пройти тестування на поліграфі, щоб довести своїй родині, що вона непричетна до смерті свого дідуся. Чоловік був дуже важко хворий і комусь постійно потрібно було доглядати його. Дарія має маму, брата, тітку, чоловіка, що не витримав натиску сварок і зараз живе окремо від неї та двоюрідного брата. Кожен з них впевнений, що зробив все, що було під силу піклуючись про дідуся, але чи так це насправді? Табір розділився – мама, тітка і брати звинувачують Дарію і кажуть, що вона допускала халатне та безвідповідальне ставлення до літньої людини, а власне Дарія з чоловіком мають зовсім протилежну позицію.

 

«Це правда, що дід відмовлявся від того, аби найняти медсестру, яка б його доглядала?». Відповідь «Так» була цілковитою правдою. Думки знову розділились і кожен вкотре стоїть на своєму, але факт в тому, що це рішення було.

Поліграма перевірки на поліграфі


«Ви переконані в тому, що брат пришвидшив смерть дідуся, бо той робив йому невідомі ін’єкції?». Знову ж позитивна відповідь виявилась правдою, але, брат звичайно все заперечує. Віталій не казав Дарії, що колов діду і затирав назву препарату на ампулах. Тітка впевнена, що чоловік Дарії спеціально налаштовував її проти кваліфікованого догляду.

Наступне питання, що змусило мене ще більше вникнути в ситуацію. «Ви відбирали мобільний телефон у діда, що б той не міг зв’язатися з дочкою Наталією перед своєю смертю?». Отакої!

Питання, що довело факт того, що Дарія далеко не безневинна жертва і має багато скелетів у шафі. А в чому ж вона ще не зізналась???

«Це правда, що мати намагалась викинути Вас у сміттєпровід?». Так, відносини з матір’ю у Дарії надзвичайно важкі. Мама має проблеми з алкоголем, її позбавляли батьківських прав. Бійки є постійним супутником жінок, Дарія наполягає на тому, що матері потрібно поїхати лікуватись у реабілітаційний центр від алкоголізму.

Поліграфолог Володимир Ведмідь


«Ви готові вбити родичів заради квартири діда?». Фінальне питання, яке розставить всі крапки над «і»

Відповідь на це питання стала чітким індикатором відношення Дарії до власної матері, яка для неї є просто перепоною на шляху до матеріальних благ. І за всіма показниками я чітко зрозумів, що вона щира. Зізнаюсь, ця щирість мене налякала і поставила ще ряд запитань, які я, звичайно ж, дослідив.

«Ви виморювали діда голодом?». Респондентка сказала «Ні» і це БРЕХНЯ!

Так, тестування було вкрай важким, емоційним і ускладненим все новими і новими жахливими подробицями життя цієї родини. Але, не дивлячись на всі перешкоди я вкотре виявив істину, у чому з радістю допоможу кожному, хто до мене звернеться.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Дарья свела в могилу своего дедушку? Детектор лжи выпуск 13 от 23.11.2020