РОМАН З АЛЬФОНСОМ: ХОЧЕШ ДИТИНУ – ПЕРЕПИШИ НА МЕНЕ КВАРТИРУ

У Києві викрали 10-річну Катрусю просто на вулиці. Мама дівчинки стверджує, що це зробив її колишній якого вона називає справжнім альфонсом. Він готовий віддати дитину, начебто, в обмін на квартиру. «Батько Катерини неодноразово мені погрожував тим, що він хоче відібрати у мене квартиру. Я так розумію, він переслідує власні корисливі інтереси, а дитина взагалі йому зовсім непотрібна», – каже жінка. Натомість, сам імовірний «альфонс» звинувачує маму дівчинки у тому, що нібито та брала по 6 000 гривень за можливість побачитись з власною дитиною, та має на руках докази таких вчинків жінки.

Чергова заплутана історія та перевірка на детекторі брехні в Києві, адже рідні дівчинки зовсім не знають як вирішити власні особисті питання без сторонньої допомоги. Отримавши цей запит від програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА», наш поліграфолог Ігор Іщук одразу виїхав до студії для встановлення обставин справи. З останньою надією побачити свою дочку за останні два роки Олена також прибула до студії.


Як саме детектор брехні допоможе колишньому подружжю вирішити свої питання та чи допоможемо ми повернути дитину?

Олена розповіла Ігорю, що її колишній чоловік молодший за неї. Ще на початку відносин вона почала розуміти що він справжній альфонс, однак дуже хотіла вірити йому, тому що кохала. В ході розмови Олена повідомила, що купила квартиру саме на початку стосунків, а так як вона з чоловіком не була у шлюбі, записала квартиру на себе. Чоловік згодом почав маніпулювати нею, прохав продати житло та оформити нову квартиру на нього. Ось тоді він і забрав доньку та хоче обміняти її на оселю. Що ж скаже поліграфологу альфонс Андрій?

Виявляється, викрадена дівчинка зараз проживає з Андрієм та його новою коханою Христиною. Христина стверджує, що дівчинку ніхто не викрадав. Каже, що Андрій гарний батько, який постійно піклувався про доньку. За версією Христини дівчинка сама зателефонувала до батька та попросила її забрати від матері, адже та її побила та залишила на вулиці. Чи підтвердить слова Христини поліграф?

Андрій в бесіді з Ігорем був обурений та тривожний. Чоловік стверджує, що він не приховує дитину від мами, а лише вберігає дитину від фізичних та моральних страждань. Андрій водив дитину до психолога, аби допомогти дівчинці звільнитись від моральних страждань через систематичні знущання Олени над маленькою Катрусею. Його позиція була твердою – Катя має жити з ним.


І Андрій і Олена пройшли тест на поліграфі. У Ігоря Іщука було багато запитань і до батька, і до матері.

Після тесту Ігор дійшов висновку, що Олена не заперечувала, що кричала на Катю, могла грубо взяти її за руку, аби заспокоїти. Відносно майнового питання поліграфолог вказав, що Олена не вірно трактує той факт, що Андрій претендує на її майно. За допомогою детектора брехні вдалось встановити, що жінка не займалась сексом на очах у доньки, тому в цьому питанні Олена була виправдана.

Щодо свідчень Андрія Ігор на тесті впевнився, що чоловік робив усе за для того, щоб перешкодити матері бачитись з донькою. Однак і Олена не вживала усіх можливих заходів щоб встановити місцеперебування Каті.

Ключовим питанням залишалось з ким же зараз краще залишатись дитині? Ігор Іщук був впевнений, що Андрій доглядає за дитиною більш коректно, аніж Олена. Попереду у героїв ситуації було багато роботи. А ми, як поліграфологи, знову зіграли ключову роль у вирішенні складної життєвої ситуації і розставити всі крапки над «і».


Звісно, що висновки Ви робіть самі в ході перегляду програми за посиланням нижче: