РЕВНИВИЙ ЧОЛОВІК ДОВІВ ДРУЖИНУ ДО ПОЛІГРАФУ «УНЮХАВШИ» ВІД НЕЇ СЕКС З ІНШИМ

Ні я, ні мої редактори не з’їхали з глузду і не допустили помилку у заголовку. Ситуація більш ніж реальна. Чоловік приревнував свою вагітну дружину, бо почув від неї запах сексу з іншим. Озброївшись поліграфом і здоровим глуздом вирушаємо розбиратись з диво-уміннями Федора.

Поліграфолог Володимир Ведмідь


Тестування проходить його дружина – Аліна. А якщо бути точним, громадянська дружина. Жінка ладна на все, аби довести коханому, що зрад не було. Перше питання трохи вимальовує контури розуміння ситуації, що склалась: «Вам шкода, що Федір відмовляється з Вами одружитися навіть після того, як Ви народили йому сина?». Аліна відповіла ствердно і ця відповідь була правдою. Федір визнає батьківство і для мене досить дивно, чому серйозний чоловік офіційно не може узаконити стосунки з дівчиною.  Він має колишню дружину і дітей від попереднього шлюбу.

Перевірка дружини на зраду на детекторі брехні

«Правда, що чоловік запідозрив Вас у зраді, посилаючись виключно на свій нюх?»

Багато я бачив і чув за свою практику поліграфолога, але такі надзвичайні вміння, якщо чесно, вперше. Звичайно ж стало цікаво, як так Федору вдалось??? Відповідає, що «нанюхав». Каже, що все на світі має запах, від своєї коханої почув слину іншого та запах сексу. Аліна тоді була на 5 місяці вагітності і просто чекала свого чоловіка вдома. Така заява сильно образила дівчину, образу вона пробачити не може, хоча пройшло вже майже 3 роки.

Отже, нарешті: «Ви займалися сексом із чоловіком, який ремонтував Ваш дім?». Аліна відповідає «Ні» і це…стовідсоткова правда! Навіть після доказу своєї вірності дівчина відчуває образу і навряд чи зможе колись пробачити Федора за таку недовіру.


На цьому підозри чоловіка не закінчились. Колись Аліна була у своєї тітки, а після зустрілась з коханим. Йому здалось, що на шиї дівчини є сліди біологічного матеріала іншого чоловіка. Так, інтуїтивні супер здібності цього чоловіка не припиняють мене дивувати. Ну що ж, для Вас, Федір, наступне питання:

«Ви дійсно мали пляму біологічного матеріала іншого чоловіка на своїй шиї?». Дівчина каже «Ні» і, о боже, яка несподіванка, це правда.

Аліна і Федір розійшлись, бо негативні моменти затягнули безхмарне небо щасливого життя разом. 3 місяці пара жила окремо і дівчина ледве пережила цей час самотності. Федір повернувся до неї. Але зараз сумісне життя дається нелегко. Підозри і ревнощі руйнують фундамент спокійного співіснування. Дізнаємось же, що відбувалось протягом тих 3-х місяців

Перевірка дружини на поліграфі

«Чи переписувались Ви з іншими чоловіками після того, як Федір Вас покинув?». Аліна сказала «Ні» і це була правда! І останнє питання, яке підведе риску під цією заплутаною історією: «За 6 років стосунків у Вас був секс з іншими чоловіками?». Дівчина знову відповідає «Ні» і наголошує, що не хотіла і навіть не думала про це! Їй дуже прикро, що чоловік завжди думав протилежне, бо вона кохала його щиро і хотіла бути для нього найкращою. Постійна недовіра на рівному місці знищила всі надії на щасливе майбутнє.


Що ж, шановні читачі, я, Володимир Ведмідь, наголошую на необхідності одразу вирішувати всі підозри, обговорювати почуття, довіряти та чути один одного! А всі негаразди на шляху до щасливого сумісного життя допоможе подолати поліграф. Звертайтесь, я завжди радий Вам допомогти!


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Ревнивый муж заставил жену пройти полиграф. Детектор лжи выпуск 10 от 02.11.2020