ПРОСТИТУЦІЯ, ПОБИТТЯ МАТЕРІ ТА РОБОТА У ТРАВЕСТІ ШОУ – ЩО ХОВАЄТЬСЯ ПІД МАСКОЮ 20-РІЧНОГО МОЛОДИКА?

Нещодавно мною на проекті “Детектор брехні” на СТБ був проведений тест на поліграфі для Єгора Лепницького:  юного хлопця, який в дитинстві страждав від недостатньої  уваги та турботи матері. Що ж було важливішим для неї, ніж власна дитина? Єгор стверджував, що нині вона соромиться його та шляхів його доходу, але зароблених грошей не цурається. Він був переконаний, що працездатна жінка змушує утримувати її.

Як так вийшло, що 20-річний син платить за життя і забаганки 38-річної матері?

У ході проведення тесту відкрилися неймовірні подробиці життя юного Єгора та зовсім неочікувані факти від Ганни Афоніної – мами Лепницького. Адже події розгорнулися зовсім не так, як очікувалося.

 

Поліграфолог Володимир Ведмідь

Навіть мені, поліграфологу з багаторічною практикою і тисячами проведених тестів за плечима, було цікаво, що ж змусило Єгора завітати до крісла «Детектора брехні»?

Спираючись на власний досвід, я намагаюсь поставити питання людині так, щоб вона знайшла вихід з павутиння хибних думок, упереджень та сумнівів і дісталася до найголовнішої цілі тестування взагалі – правди.

Єгор Лепницький – артист травесті шоу, але така незвичайна діяльність не єдине джерело заробітку хлопця, крім того, він займається проституцією.

Перевірка Єгора Лепницького на поліграфі

У ході проведення тесту я намагався з’ясувати, які він має стосунки з матір’ю та чому навіть згоден відмовитись від неї, щоб більше не витрачати на жінку зароблені кошти, а як було окреслено ним, це близько 10 тисяч гривень на місяць.


За словами хлопця, він жив без підтримки власного батька, вітчима і з щоденними наріканнями матері та зведеного брата. Юнак бачив побиття матері чоловіком, його зради та ставлення до жінки. Це залишило дуже глибокий слід у підсвідомості Єгора та мало вплив на подальше життя. Єгор – гей за орієнтацією, безладні статеві стосунки та заробіток на життя проституцією – вірні супутники хлопця. Чесно зізнатись, навіть мене це шокувало.

У ході проведення тестування на поліграфі показники шкірної реакції та відповіді юнака були досить резонансними, тому деякі питання мені доводилося задавати повторно, адже вже добре розуміючись в психології, я розумів, що Єгор каже неправду або соромиться сказати правду. Для пошуку істини я задіяв велику кількість професійних знань і це було зовсім не марно.

 

Реакція матері на відповіді та звинувачення Єгора була досить неочікуваною. Жінка заперечувала те, що була відсутня у житті сина та не давала йому необхідної кількості підтримки. Вона поділилась, що через незвичайну орієнтацію та заробіток сина часто піддається образам та осуду з боку сусідів, а Єгор навіть періодично отримує жорстокі погрози. Жінка стверджувала, що приймає сина будь-яким та кохає його, не дивлячись на те, що жителі села не дають змоги спокійно жити ні їй, ні брату Єгора – Віталію. Єгор продовжував звинувачувати матір в тому, що вона не могла забезпечити йому належного рівня комфорту життя, через що йому прийшлося займатися проституцією.

Далі події тільки набирали оберти, адже у крісло «Детектору брехні» сіла Ганна – мати Єгора.

Перевірка Ганни Лепницької на поліграфі

Жінка була просто шокована подробицями з життя сина, багато чого вона не знала та навіть не усвідомлювала. Вона хотіла довести сину правду та просто не бачила інших шляхів, окрім перевірки поліграфом.


У ході проведення тесту виявилось, що Єгор її б’є, та навіть доходило до того, що він міг вирвати рідній матері волосся. Ганна розповіла, що весь час намагалась дати сину все, що потрібно дитині для щасливого розвитку. Виявилося, що жінку звільнили з роботи через п’яні дебоші сина, адже його поведінка була просто неприпустимою.

Проводячи тест, я помітив та підтвердив власні здогадки, розшифровуючи поліграму, – не дивлячись на такі шокуючі подробиці з життя Єгора та їх напружені стосунки, жінка дійсно щиро любить та пишається своїм сином.

Чесно кажучи, тестування було досить напруженим та складним, адже на кону стосунки матері і сина та пошук правди, якою б болючою вона не була. І я дуже радий, що за допомогою детектора брехні, якісної розшифровки результатів та психологічного аналізу – відносини сім’ї були врятовані.


Повний випуск програми “Детектор брехні” на каналі СТБ за посиланням:

«Детектор брехні»-10 випуск 18: Одкровення трансвестита

Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів та я, виконавчий директор – Володимир Ведмідь, завжди поруч з Вами у потрібну хвилину. Ми за правду та допоможемо Вам знайти істину будь-якою ціною.

#ведмідьдіє