ПРОФЕСІЙНА КОХАНКА ЗАМОЖНІХ УКРАЇНЦІВ. ВІД ЩОТИЖНЕВОГО ШОПІНГУ У МОНАКО – ДО МАЛЯРА НА СТО

Ольга Пальчевська – жінка, яка має професію коханки (принаймні, так вважає).


Дівчина переконана, секс за гроші – це добре, дуже вигідно і зручно.

Вона не соромиться сказати прямо, що використовує чоловіків заради своєї вигоди і комфорту. Однак чому жінка, що може дозволити собі шопінг закордоном, захмарні витрати на косметику і перукарів, квартири, машини, розкішні шуби та безтурботне життя, сьогодні у моєму кріслі? Так багато питань і так мало відповідей.

Перевірка на поліграфі Ольги Пальчевської для проекту Детектор брехні

Експерт-поліграфолог, виконавчий директор ВАП Володимир проводить текст Ольги Пальчевської для проекту Детектор брехні на каналі СТБ

Насамперед хочу зазначити, що перед проведенням тестування на поліграфі Ольга помітно нервувала, приймом заспокійливих заборонений через ризик зниження достовірності результатів, тому мені довелося провести з жінкою розмову, заспокоїти її та домогтися стабільних реакцій нервової системи.


Такі ситуації мене не лякають, це трапляється досить часто у моїй практиці, тому професійні знання та досвід, застосовані до респондента, роблять свою справу «на ура».

Коханка заможніх чоловіків Ольга Пальчевська проходить тест на поліграфі

Отже, Ольга Пальчевська – 36 років, у минулому коханка заможніх українців: футболістів і бізнесменів. Жила за рахунок переважно одружених чоловіків, будучи у них «на утриманні», але це важко назвати звичайним життям.


Жінка дозволяла собі витрачати на розваги близько 70 тисяч Євро на місяць!!!, та навіть цього іноді не вистачало.

Регулярні поїздки закордон, надзвичайно дорогі подарунки, коштовності, машини – це все було вірними супутниками Ольги. Однак, життя часто доводить нам, що можна втратити все за зовсім невеликий проміжок часу, так і трапилось з жінкою. Її коханець – Ігор, з яким Ольга була у стосунках майже 10 років, зник з життя дівчини за один день. Вона почула від чоловіка «не дзвони мені більше ніколи» та її контакт опинився у чорному списку. Саме з того моменту Пальчевській почали приходити погрози з невідомих номерів, а що саме жахливе – її 12-річній донці.


«Ти побачиш мізки своєї доньки на стінах, ми знаємо, де ти живеш, та чекаємо на тебе біля під‘їзду» – повідомлення такого надзвичайно жорсткого і моторошного характеру отримує дівчина вже майже рік.

Регулярні взломи мобільного, неможливість користуватися месенджерами та навіть, елементарно, дзвонити. Кіберполіція розводить руками, а постійна зміна SIM не дає жодних результатів – Ольга у відчаї, вона не може спокійно спати. Далі події тільки набирали оберти, я був вражений отриманою інформацією. У період розлучення з Ігорем донька Ольги важко хворіла, жінка не отримала жодної матеріальної допомоги від коханця, хоча чоловік клявся ій у вічному коханні і підтримці.

Задля порятунку дитини всі елементи розкоші було продано, наразі борг Ольги складає близько 300 тисяч гривень.


Дівчина пішла на роботу, зараз вона маляр на СТО у знайомого. Ольга не боїться працювати, вона ладна відмовитись від звичного, люксового комфорту, заради спокою своєї родини.

Чи пропонували 4 мільйони доларів за хибні свідчення проти коханця Ользі Пальчевській

Питання, яке я задав Ользі наступним, змусило нервувати навіть мене: «Це правда, що вам пропонували 4 мільйони доларів за хибні свідчення проти Вашого коханця?». Напруження, хвилювання і тиха відповідь Ольги – «так». Як професіонал, за показаннями шкірної реакції, я встановив – їй дійсно пропонували таку захмарну суму, і вона дійсно відмовилась піти проти свого коханого. Погодьтесь, це величезна спокуса, особливо для людини, яка потребує дуже велику суму коштів.

Сім’я Пальчевської не довіряє жінці. Родичі припинили спілкування, як тільки у Ольги закінчились кошти на регулярну допомогу. Навіть при проханні до сестри надати прихисток під час погроз, дівчина почула відмову. Мати не надає належної підтримки дитині, прийнявши позицію «вона доросла, це її життя».


Зізнаюсь, мені важко було почути від 36-річної жінки, що її найбільша мрія зараз – просто мати «дім», де вона може почуватись безпечно і не хвилюватись за життя своєї дитини.

Тема родини надзвичайно емоційна для Пальчевської, мої здогадки підтвердила зміна артеріального тиску та показники поліграфу.

Найголовніше було досягнуто – країна почула правду, Ольга довела своїй родині, що вона не обманює, її життю дійсно погрожує небезпека. Жінка мусила знайти в собі надзвичайні сили, щоб розказати все так, як було насправді.

Завдяки професійній роботі Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів, правильного психологічного підходу та якісно проведеному тестуванню я – Володимир Ведмідь, гарантую Вам, істина буде знайдена.

#ведмідьдіє


Посилання на повний випуск “Детектора брехні” з Ольгою Пальчевською:

Ольга Пальчевська – про життя коханки. Детектор брехні випуск 3 від 15.02.2021