ПРИЙШОВ ДОВОДИТИ ДРУЖИНІ, ЩО НЕ ЗРАДЖУЄ, А САМ ШПИГУЄ ЗА НЕЮ ПО ПРИХОВАНИХ КАМЕРАХ. ТОКСИЧНІ СТОСУНКИ ЧИ СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ?

Денис Назаренко, 29 років, Конотоп. Працює провідником на залізній дорозі. Стверджує, що через постійні робочі відрядження піддається неконтрольованим ревнощам з боку дружини і вже не витримує натиску. У моєму кріслі сьогодні аби довести, що жінка ревнує безпідставно. Що ж, подивимось разом чи вдасться Денису зробити це.

Питання зрад та підозр на них є дуже частим запитом у моїй професії. Люди йдуть на психофізіологічну перевірку з різними ситуаціями, але з однією метою – заспокоїти або виправдати власні переживання. Бо не всі тестування закінчується хепі ендом: ніхто не зраджував, а ревнощі просто примарились. Дуже часто відкриваються неочікувані подробиці сімейного життя та життя «на стороні». Деякі хитрі респонденти вважають, що зможуть обдурити поліграф і поліграфолога та приховати потрібні факти від свого партнера, але скоріш сніг випаде у липні, аніж комусь це вдасться.

Перевірка на зраду для телепередачі Детектор брехні


Отже, повертаємось до Дениса. Через часті роз’їзди дружина Віра втрачає довіру до чоловіка та все частіше думає про зради. В ході тестування виявились цікаві факти: перші 2 роки стосунків Денис не довіряв Вірі і постійно контролював її.

Окрім постійних дзвінків, звітності де та з ким вона знаходиться він дозволяв собі шпигувати, а нещодавно встановив приховані камери у квартирі!

Віра дізналась про це на тестуванні.  Подруг жінка не має, роботи також, весь свій чай проводить вдома з дітьми. В якійсь мірі така ситуація склалась через надмірний контроль чоловіка, жінці просто легше відмовитись від власних бажань аніж постійно щось комусь доводити. Зараз Денис визнає, що довіряє дружині, але для цього знадобилось 7 років і дуже багато втрачених нервів. А чи було воно варте того?

Сварки поміж чоловіком та дружиною не припиняються, все починається з дрібниці і закінчується згадуванням всіх гріхів минулого. Віра не стримує себе у конфліктах, дозволяє собі кричати на нього та поводитись агресивно.

«Займаючись сексом з Вірою Ви уявляєте іншу жінку?». Денис відповів «Так» і це була правда. Аргументує тим, що через постійні сварки не може до кінця відпускати образу тому простіше уявляти іншу, аніж розбиратись зі своєю.

В ході тестування я виявив важливі моменти, про які Денис мовчав. Він вимагає від дружини вірності, готовності постійно жертвувати собою і першою робити крок до примирення, АЛЕ!

«Ви говорили дружині, що їдете у відрядження, хоча насправді перебували у коханки?». Денис сказав «Так» і це була правда. Знову ж таки, виправдання – сварки. Також тестування підтвердило, що Назаренко знімав обручку та приховував свій сімейний стан, знайомився з іншими жінками.


Поліграфолог Володимир Ведмідь

«Перебуваючи у стосунках із Вірою Ви займались сексом з іншими жінками?». Денис відповів «Ні» і…збрехав! Я чітко зафіксував реакції, що свідчили про це. Але у студії все ж таки вирішив зізнатись і відповісти «Так», його дружина була шокована. Вона сказала, що це був її найбільший страх. Чоловік розповідає, це все відбулось у нічному клубі на дискотеці, за його словами на п’яну голову. Стан алкогольного сп’яніння має вагу коли людина не пам’ятає, що з нею було, однак в даному випадку Денис хоч і був напідпитку він все робив свідомо.

“Ви запрошуєте до себе у службовий вагон сторонніх жінок з метою зайнятися з ними оральним сексом?”. Денис відповідає “Ні” і я чітко бачу, що це брехня. Чоловік провів велику роботу і зізнався в багатьох своїх життєвих моментах і було дивно чути, як на досить просте і очевидне питання він збрехав.


Отак закінчилось тестування, яке починалось зовсім з іншої ноти. Я не боюсь правди якою б вона не була. Тому до мене йдуть знаючи – Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів знайде істину.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Денис признается жене в изменах. Детектор лжи выпуск 12 от 16.11.2020