ПОЛІАМОРІЯ – ЛЕГАЛЬНИЙ СЕКС З РІЗНИМИ ПАРТНЕРАМИ

Для мене це був один з найцікавіших тестів в 2020 році, який я провів для телепроекту “Детектор брехні” на СТБ.

Досліджуваний, Мурад Дадашев, має дружину №1, дружину №2 і час від часу інших партнерів. Гарем – ні, дружини також можуть мати інших чоловіків. Але є головна умова – наявність кохання між партнерами! На світі багато людей з цікавими, нестандартними поглядами на життя. Цього разу мені довелося зустрітися з яскравим представником такого типу: ніяких обмежень у вживанні наркотиків та сексуальних стосунках, жодних зобов’язань, ПОЛІАМОР.

Перевірка на поліграфі Мурада Дадашева

Сидів з відкритим ротом перші хвилин 15, потім адаптувався. Почуття подиву, змінювалось почуттям захоплення, потім відчуття «а що, так можна було», а потім психологічний аналіз, але про все по порядку.


ПОЛІАМОРІЯ – нове модне слово, яке позначає вільні стосунки, в яких багато любові. Що ж воно насправді таке – поняття нового типу стосунків чи гучне слово, яке прикриває безладні сексуальні зв’язки та виправдовує численні зради партнерів?

Мурад має дві статичні партнерки, а окрім них – декілька періодичних або випадкових партнерів чи партнерок. Здавалося б, про таке життя мріє багато чоловіків, але що змушує Мурада плакати та заради чого він прийшов на проєкт?

Як відомо – секс може мати наслідки у вигляді дітей, саме так трапилося і в житті Мурада. Будучи вільним як вітер, він не бажав дитину і довгий час обговорював з однією з партнерок, Мариною, можливість аборту, але дитина все ж народилася. Питання сім’ї для Мурада взагалі досить суперечливе – тата він не мав, а з мамою стосунки зараз, м’яко кажучи, не дуже, адже її шокує спосіб життя, який обрав син, прийняти вона його не може. Зараз Мурад вважає себе поганим батьком і щиро в цьому зізнається, але не це змушує його плакати.

Мурад Дадашев


Не дивлячись на таке активне життя, виявилося, що Мурад дуже побоюється самотності, бути нікому не потрібним і саме лише питання доводить його до сліз. То хіба не від цього має захистити поліаморія? Певно, вона працює не так, як того очікував Мурад.

Цікавим є те, навіщо Мураду знадобився проєкт. За його словами – він хоче оголосити, що він є поліамором і не соримиться цього (як було раніше). Йому важливо проінформувати людей про такий можливий шлях життя, про те, що він приносить щастя і задоволення, і це полягає не лише в інтимі, його може не бути і взагалі, а у відкритості між партнерами, відсутності секретів та хитрувань. Це ідеальна картина поліаморії: вільні, щирі партнери, які домовляються і все обговорюють. Наскільки ідеальна картинка може вписатися в зовсім не ідеальне життя – питання суперечливе, проте ще незвідане. Мурад прийшов до такого виду стосунків після того, як пережив зраду, ще будучи у юному віці. На його думку, найгіршим у зраді є не сам факт інтиму з іншою людиною, а у приховуванні інформації, у секретах від другої половини. Це є найболючішим.


Мураду не є близькими правила існування, які були зароджені ще в радянську епоху, і з якими ми нині зіштовхуємося: пережитки минулого, які, проте, й досі актуальні. Під їх впливом люди засуджують будь-який інакший вибір, крім моногамності, стандартного уявлення родини. Мурад зізнається, що навіть для свого сина хотів би свободи вибору, щоб незалежно від того, який шлях той обере, він міг зізнатися йому, а крім того, всьому світові про свій вибір.

Мурад має свою філософію та глибокі думки. Крім того, дуже щирий та не боїться пожартувати над собою чи відкрити інтимні подробиці з особистого життя.


  • У Вас був секс більше ніж з 10 партнерами одночасно?
  • Ви вважаєте себе хорошим батьком?
  • Ви жалкуєте, що колишня коханка вирішила народити від Вас дитину?
  • За 10 тисяч доларів Ви б відмовились від Валентини назавжди?

Відповіді на ці та інші питання на відео.

Експерт-поліграфолог Володимир Ведмідь

#ведмідьдіє