Подяка поліграфологам об’єднання “Ведмідь, Іщук та партнери” від Президентської бригади Міноборони

Об’єднання експертів-поліграфологів «Ведмідь, Іщук та партнери» не стоїть осторонь війни в Україні та приймає активну участь у збережені національної безпеки.

Поліграфологи об’єднання проводять дослідження із використанням поліграфа для Збройних сил України, Нацгвардії, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань та інших правоохоронних органів. Завдання перед нами стоїть непросте, оскільки дані дослідження направлені на виявлення агентів РФ, членів диверсійно-розвідувальних груп та причетних до військових злочинів на території України осіб.

Крім того, ці перевірки кардинально відрізняються від тих, які проводяться у мирний час. Від рішення спеціаліста залежить майбутнє респондента, тому компетенція та досвід поліграфолога відіграють вагому роль.


Цього разу до нас звернувся командир 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, щоб перевірити своїх військовослужбовців. Ми радо відгукнулись на запит військового командира Олексія Кучеренка та в стислі терміни провели ряд досліджень і підготували висновки, які містили в собі всі відповіді на поставлені замовником запитання.

В нагороду за нашу плідну працю ми отримали Подяку, що засвідчує високий професіоналізм поліграфологів об’єднання експертів-поліграфологів «Ведмідь, Іщук та партнери» та актуальність даної професії в теперішніх реаліях. Особливо приємно читати слова:

«Ми високо цінуємо Вашу допомогу і професіоналізм. В свою чергу зробимо все, щоб виправдати Вашу довіру та гідно виконати обов’язок із захисту України, її територіальної цілісності та недоторканості».


Об’єднання експертів-поліграфологів «Ведмідь, Іщук та партнери» буде і надалі допомагати нашим військовим та спецслужбовцям наближати таку омріяну перемогу.

Слава Україні!