Подяка від АЗОВУ за проведення досліджень на поліграфі

Об’єднання «ВЕДМІДЬ, ІЩУК  ТА ПАРТНЕРИ» щоденно проводить перевірки на поліграфі (тести на детектори брехні) для ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ та  інших правоохоронних органів.

Нещодавно ми отримали подяку за сприяння в обороні країни під час російсько-української війни від Окремого полку спеціального призначення ССО «АЗОВ» в особі Михайленка Ігоря. На сьогоднішній день отримати вдячні слова від ЗСУ – це показник найкращого стандарту якості роботи.

Об’єктивно, це найкраща відзнака для поліграфолога під час війни, про яку ми говоримо З ГОРДІСТЮ!


Кожного дня, системно, ми співпрацюємо з ЗСУ, Нацгвардією та правоохоронними органами, ми проводимо перевірка на поліграфі з метою виявлення колаборантів, шпигунів, осіб, які своєю репутаційною історією шкодять нашим Захисникам.


З початком повномасштабного вторгнення ми з допомогою поліграфа щоденно виявляємо колаборантів, осіб, лояльних до політики загарбницької росії, можливих майбутніх державних зрадників – ця ситуація стабільна, однак завдяки поліграфу та нашим фахівцям є контрольованою. Кожен результат дослідження на поліграфі є достовірним та чесним – вкрай важливим для наших Захисників.

Не можемо не зазначити, що військові частини або безпосередньо військовослужбовці ЗСУ, які звертаються за порадою чи допомогою, отримують системну безкоштовну фахову допомогу  поліграфологів.


Так, завдяки нашій роботі довелось збагнути, що не кожен військовий, якого керівництво або побратими підозрюють в репутаційних проблемах, є непричетним, на жаль. Нещодавно працівниками об’єднання виявлено службовця одного із спеціальних полків призначення, який з початком війни, тобто з 2014 року працював на державу-агресора.

Військовослужбовець виношував власні ідеї – вважав, що треба проходити службу в ЗСУ, сприяючи приходу на територію Києва військ росії-агресора. Можна лише здогадуватись, що мав на меті даний «службовець» надалі, однак завдяки роботі поліграфолога вдалось відстояти правду та притягнути дану особу до відповідальності по відповідних статтях.

Одна ситуація, а скільки запобігання невідворотним моментам?


У звичному сприйнятті поліграфолог – це  людина, яка знаходить правду. В загальній ситуації військового стану поліграфолог – людина, яка не допустить можливого ризику диверсії, державної зради, колаборації серед службовців ЗСУ, будь-яких репутаційних ризиків.

Об’єднання «ВЕДМІДЬ, ІЩУК  ТА ПАРТНЕРИ» виконує свою роботу з повною відповідальністю! Ми безкоштовно проводимо дослідження на поліграфі для правоохоронних органів, Національної гвардії, ЗСУ, СБУ та Сил оборони.

Поліграф Rubicon – загальновідомий детектор брехні. В часи війни ми використовуємо його як запоруку безпеки наших воїнів. Перевірка на поліграфі завжди користувалась попитом, однак в наш час це військова необхідність.


Ми, об’єднання «ВЕДМІДЬ, ІЩУК  ТА ПАРТНЕРИ» витрачаємо чимало сил, засобів та ресурсів для допомоги, благодійництва та діяльності, пов’язаної з наданням допомоги Збройним силам України, адже ми дуже добре усвідомлюємо, що захист нашої Держави на сьогоднішній день є пріоритетним завданням.

Тож, саме напрям, який ми змогли вибудувати – напрям істини і правди, має стати однією з головних практик побудови нашої спільної країни навіть після нашої Перемоги. Застосування поліграфа стане запорукою чесного призначення на державні посади, однак поки що ми прямуємо до спільної мети – нашої  з вами Перемоги!

Наближаємо спільну перемогу разом!