ПІДСУМКИ ТРЕТЬОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ

З 14 по 15 жовтня 2017 року у м. Києві пройшла Третя науково-практична конференція поліграфологів, що була організована Всеукраїнською асоціацією поліграфологів.


На Конференцію завітали гості зі всіх куточків України. Звичайно, найбільшу цікавість до заходу проявили поліграфологи. Однак було досить багато представників державних та правоохоронних органів, бізнес-структур та майбутніх поліграфологів, які вирішили ознайомитись з основами професії.

Загальна кількість гостей Конференції склала біля 130 чоловік. З них новими членами ВАП стало 12 поліграфологів. Декілька гостей переконалось, що здобувати освіту поліграфолога необхідно виключно на базі ВАП та Одеського національного університету імені І.І.Мечникова. Їх навчання буде проведено у листопаді цього року.


В ході Конференції було презентовано другу модель поліграфа «РУБІКОН»та однойменне програмне забезпечення. Окремо було висвітлено систему психологічного тестування “StimulTest”, а вже відразу після Конференції декілька учасників пройшли навчання по цій системі.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЛІГРАФУ «РУБІКОН 2»


Важливим наслідком Конференції стало проведення Загальних зборів поліграфологів-членів Всеукраїнської асоціації поліграфологів, переобрання Президентом ВАП Дубровського Олексія Євгеновича та обрання Віце-Президентом ВАП Морозової Тетяни Романівни.

Щиро вітаємо наших колег-керівників з обранням, своєю невтомною працею та відданістю професії вони як ніхто заслуговують на ці посади!!!


Протягом двох днів поліграфологи мали можливість спілкуватись, обмінюватись досвідом, навиками та особистими секретами для досягнення найефективнішого результату.

Важко передати словами ту дискусійно-гарячу і водночас товариську атмосферу, яка панувала в залі. Жоден виступ не залишився непоміченим, жоден коментар не залишився непочутим. Є проблеми, про них було сказано і отримано підтримку з боку спільноти.

Однак, головне – це колективна єдність та воля у подоланні цих проблем. Конференція допомогла зміцнити фундамент цієї єдності та стала запорукою подальшого зміцнення такої потрібної професії як поліграфолог.


Для тих, хто не зміг відвідати Конференцію, ми викладаємо світлини з Конференції та відео доповідей, що прозвучали на Конференції.

Виступ поліграфолога

 


Висловлюємо подяку всім учасникам та гостям Третьої науково-практичної конференції поліграфологів, що пройшла у м. Києві.

Запрошуємо відвідати наступну Четверту науково-практичну конференцію поліграфологів, що відбудеться 13-14 жовтня 2018 року.