Новоспечені поліграфологи вап – листопад 2017

ДОРОГІ КОЛЕГИ ПОЛІГРАФОЛОГИ, ВИКЛАДАЧІ, КЕРІВНИЦТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПОЛІГРАФОЛОГІВ!

Дозвольте привітати всіх нас!

У нашому житті відбулася особлива подія – закінчення навчання і отримання Свідоцтва державного зразка за програмою «Психофізіологічні методи дослідження та експертизи з використанням поліграфа» на базі Всеукраїнської асоціації поліграфологів!

Варто відмітити, що саме ВАП – єдина компанія на ринку, яка видає свідоцтво про підготовку поліграфологів державного зразка в рамках договору про співпрацю з Національним університетом імені І.І. Мечникова.

 

Свідоцтва про підготовку поліграфологів державного зразка


Особисто для мене, це було важливим аргументом для прийняття правильного рішення та обрання ВАП серед великої кількості приватних шкіл та поліграфологів, які пропонують свої послуги. Тому, правильний вибір місця навчання – це перший і досить важливий крок для здобуття освіти за спеціальністю «експерт – поліграфолог».

Безумовно, ми прийшли на цей курс з певними бажаннями, цілями й надіями, бо кожна людина в житті, на будь-якому її етапі, намагається чогось досягти, перевершити самого себе, розкрити внутрішній потенціал для нових звершень. Н

аважитись на цей відповідальний крок, повірте, під силу не кожній людині і особиста мотивація до цього кроку в кожного була різна. Хтось хотів довести насамперед собі, що готовий вчитись, хтось хотів на власному прикладі показати іншим, що вчитись ніколи не пізно.

 

Учбова аудиторія ВАП


Завдяки ВАП, сильній, професійній команді викладачів, до складу якої увійшли професори, доктори та кандидати наук, кращі поліграфологи України, які мають досвід в інструментальній та неінструментальній детекції брехні більше 15 років, ми отримали дійсно безцінні знання і практику, яку інші здобувають роками.

 

Виконавчий директор ВАП Ведмідь В.А., староста учбової групи Руснак Н.О. та Віце-Президент ВАП Морозова Т.Р.


Найбільше слів подяки ми хотіли б висловити керівнику учбового центру ВАП, Віце-Президенту ВАП, доктору психологічних наук, Морозовій Тетяні Романівні.

 

Віце-Президент ВАП, керівник Науково-учбового центру ВАП, доктор психологічних наук Морозова Тетяна Романівна


Тетяно Романівно!

Спасибі Вам за ваші знання, досвід і мудрість, знайомство і спілкування з Вами – залишаться у пам’яті кожного з нас на все життя.

На Ваші лекції, навіть після безсонних ночей домашнього завдання, ми не йшли, а «летіли». Завдяки Вашому професіоналізму, Ви розбудили в нас просте, але найголовніше – прагнення до знань і мотивацію до професійного розвитку.

Для нас, спілкування з Вами стало тим променем, який служить орієнтиром у подальшій професійній діяльності – застосування отриманих знань і досвіду в досягненні своїх професійних вершин.

Завдяки Вашому порядному відношенню до роботи, до людей, Вашим правильним життєвим принципам, високому професійному досвіду, усвідомлюєш, що тільки на справжніх прикладах патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю – у нашої країни є люди, є професіонали, достойні поваги. За це Вам – безмежна людська вдячність і найтепліші слова глибокої поваги.


Хочу подякувати моїй групі поліграфологів – група листопад 2017 року.

Мої колеги, з якими випала честь навчатись, є дійсно фахівцями у важливих сферах, ці люди не тільки додали значимості нашій групі, але і поділившись своїм досвідом на практичних заняттях при розгляді конкретних ситуацій, особисто для мене, дали значний поштовх для подальшої роботи.

Наша група була не тільки сильною командою, ми були дійсно дружніми, ми допомагали один одному, чого так не вистачає у сьогоднішньому житті. Ми залишалися до пізнього вечора і вирішували поставлені перед нами задачі, десь сперечались, десь не погоджувались, але завжди знаходили компроміс і були разом!

Я думаю, до моєї думки долучиться більшість. Сподіваюсь, що ми будемо і надалі продовжувати товаришувати, підтримувати один одного і ділитись успіхами.

Я Вас всіх вітаю! Ми це зробили і досягли поставленої мети!

Ось як все відбувалось:

 

 

 

 


Скажу чесно за себе, було не просто, іноді було дуже складно, були і переживання і безсонні ночі, але це було цікаво!!! Саме це і зробило нас сильними, впевненими, а головне – бути вдячними Вам, шановним викладачам і керівництву ВАП, в особі виконавчого директора Ведмідя В.А.

 

Володимире Анатолійовичу!

Від імені групи, висловлюємо Вам подяку за забезпечення високого рівня реалізації нашого навчального курсу, за бажання нам допомагати, давати необхідні поради, підтримувати! І сьогодні ми хочемо сказати Вам тільки одне просте, але таке значуще слово – ДЯКУЄМО!!!

Своїм відповідальним відношенням до роботи, повагою до колег, професійними знаннями і досвідом Ви довели нам, що бути випускниками ВАП – це достойно, престижно і професійно!


Вчитися необхідно всім і завжди!

Головне – вірити в себе, в свої сили і йти до своєї мети. Пам’ятайте, усі великі відкриття починаються з маленького кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони, але цей перший крок – дуже важливий.

Всім, хто ще не визначився з вибором, особисто і впевнено раджу саме ВАП, саме в цих стінах народжуються справжні професіонали своєї справи!!!


І от сьогодні, тримаючи свідоцтво в руках, емоції переповнюють, погодьтесь, відчуття неймовірні.

 

Поліграфолог Руснак Наталія Олександрівна та доктор наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Нікітін Євген Вячеславович та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Самойленко Андрій Володимирович та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Шерстобаєв Аркадій Олександрович та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Тімашков Володимир Васильович та та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Козак Іван Тарасович та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Сербін Олександр Сергійович та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Сербін Олександр Сергійович та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Левицька Інна Миколаївна та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Ситнік Євген Ігоровичта доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Лагіш Михайло Богданович та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Толочко Тетяна Вікторівна доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Печений Олександр Миколайович та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

Поліграфолог Вагіна Олена Вікторівна та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна

 


 

Поліграфолог Болдирева Світлана Вікторівна та доктор психологічних наук, Віце-Президент ВАП Морозова Тетяна Романівна


 

ВДЯЧНІСТЬ! ПОВАГА! КВІТИ!