НАЙСКАНДАЛЬНІША ВЕЧІРКА РОКУ. ГРУПОВИЙ СЕКС В ЦЕНТРІ КИЄВА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Скандал дійсно обурив всю, без перебільшення, країну. Якщо коротко, то 6 молодиків з Францівська вирішили влаштувати секс-вечірки в самісінькому центрі Києва, транслюючи в прямому етері в соціальні мережі все, що відбувається.

Звісно, що в нашій країні, яка зараз воює з ворогом, не дуже хочеться розбиратись з подібними проблемами. Боляче від того, що такі ситуації існують як явище, тим паче зараз… Проте, ми з Вами розуміємо, що без втручання громадськості дана ситуація вирішитись просто не могла б.


У подібній історії важко розібратись без застосування тесту на поліграфі. Об’єднання експертів – поліграфологів «Ведмідь, Іщук та партнери» разом з детектором брехні, з ведучим та експертами програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА» дізнавались, що ж на «секс-вечірках» відбувалось насправді. Давайте тепер з Вами спробуємо зрозуміти на чиєму боці правда.


Варто спочатку почати з того, навіщо поліграф в самому центрі секс-скандалу? А тому що свідчення учасників подій значно різняться один від одного.

Після початку кримінального провадження свідчення тих самих 6 молодиків змінювались погодинно. Хлопці вже і забули, чим «хизувались» перед своєю публікою та стверджують, що відео були постановкою. Дівчата нажахані – вони розуміють, що відео з блискавичною швидкістю ширяться інтернетом, розуміють, що прославились не з найкращого боку – їх вже прямо починають називати «працівницями у сфері проституції». Однак, може жертви подій насправді зовсім не дівчата?

Що ж відбувалось насправді після того, як камера вимикалась? На цьому етапі суспільство розділилось.

Тест на поліграфі показав, що дійсно за словами учасників «заходу» це були погоджені з дівчатами стріми, які мали б нести розважальний характер. Тобто стверджується, що дівчата свідомо йшли на вечірки та були не проти коли їх на загал транслювали хлопці. Таким чином молодь хотіла підзаробити. А знаєте що шокує? Що збирали вони на ДРОНИ ДЛЯ ЗСУ. Стало цікавіше? Продовжимо.


За словами загалу, це були п’яні та підкріплені вживанням наркотиків вечірки, де навіть неповнолітніх дівчат таємно знімали на камеру, роздягали, ґвалтували та принижували. Мова йде навіть про те, що хлопці таємно підсипали заборонені речовини дівчатам в напої. Після вчинення групових розпусних дій та зйомок усього на відео, хлопці викладали це все на власні сторінки та заробляли гроші. Точно на дрони для ЗСУ?

Найцікавіше, що дівчата в ході всього діалогу підтримували хлопців. Дівчата відкрито не розуміли, що хлопці не мали права їх знімати, робити з ними будь-які маніпуляції, які б протирічили не лише Кримінальному кодексу, але і загальноприйнятим нормам, не мали права користуватись безпорадним станом. Дівчата відмовлялись сприймати факт, що вони, погоджуючись на подібні «розваги», з цього ж моменту починали нести відповідальність на ряду з хлопцями, які ці розваги ініційовували. Чому це? Наскільки ж сильно молодь бажала хайпу любою ціною?


Загалом, ситуація на певному етапі почала складатись вже іронічно, ніби хлопці власними діями несли дуже важливу місію – навіть дещо документальну: мали на меті продемонструвати суспільству справжній характер сучасних жінок, їх цінності в сучасних реаліях. Ну як тут без використання поліграфа, коли ситуація наскільки неоднозначна? При чому, що родичі «винуватців» характеризують їх як тих, з кого необхідно брати приклад, а місцеві жителі-сусіди винуватців описують їх як «належних» та впевнені, що «діток» підставили.

Головними для вирішення запитаннями для поліграфолога Ігоря Іщука були наступні:

  • чи примушували насправді хлопці дівчат до вживання алкоголю, наркотиків, інтиму?
  • чи пропонували хлопці дівчатам займатись інтимом на вечірках?
  • чи причетні хлопці до сексуального насилля над дівчатами?
  • чи знали присутні на вечірці Захар та Ярослав про справжню мету вечірки?
  • чи відомо хлопцям щоб на вечірках комусь із дівчат платили за інтим?
  • чи змушували хлопці кого-небудь з дівчат до інтиму?
  • чи при хлопцях знімали інтимні відео інші учасники «вечірок»?

Дивіться що ж встановив поліграфолог Ігор Іщук та як насправді розвивались події на секс-вечірці на відео за посиланням нижче:


Зазначимо, що ми вкрай негативно відносимось до всього, що обговорювалось в програмі. Об’єднання експертів – поліграфологів «Ведмідь, Іщук та партнери» засуджує поведінку молодих людей, які вчиняли будь які дії навкруг даної історії.