МАМА ТИРАН ЧИ ПСИХІЧНО НЕВРІВНОВАЖЕНИЙ СИН? НА ЧИЄМУ БОЦІ ПРАВДА І ХТО ВИННИЙ У ПІДЛІТКОВІЙ ПОВЕДІНЦІ МАЙЖЕ 40-РІЧНОГО ЧОЛОВІКА

Так, дійсно, батьки приймають безпосередню та надзвичайно важливу участь у вихованні дітей. Але як бути, коли 37-річний син досі неодружений, без роботи, живе з мамою за її рахунок та звинувачує жінку у всіх своїх невдачах? Чи могла матір зламати життя сину гіперопікою та надто суворим вихованням? З новим тестуванням для «Детектору Брехні» на СТБ, ви, шановні читачі, сьогодні розбираєтесь разом зі мною Володимиром Ведмідем.


Олег Єрошенко, 37 років, безробітний. У крісло поліграфолога завітав, бо дуже хоче довести своїй матері, що її занадто сильна опіка і нав’язлива турбота зіпсували йому життя, але самотужки віч-на-віч вирішити це питання з жінкою не може. Чоловік хоче аби вона дала йому змогу бути щасливим. Мама Олега – вчителька, тому виховання хлопця було достатньо жорстким. За неправильно або неохайно написані домашні завдання парубок отримував шквал дорікань та накази перероблювати все заново.

Перевірка на поліграфі Олега Єрошенка

Під час тестування Олегу були поставлені дуже відверті питання щодо стосунків з матір’ю. Але на жодне з них він навіть не знітився, вів себе досить впевнено, я зрозумів, що його образа на маму дуже глибока і правда яку вона дізнається сьогодні, чесно кажучи, залишать відчутний слід в свідомості. Чи вдасться знайти порозуміння?

Поліграфолог Володимир Ведмідь


Олександра – матір Олега досить різка і вольова жінка. Чоловік намагається довести, що мати власну думку яка не завжди збігається з думкою мами – нормально, Олександра ж часто може «вибухнути», якщо відбуваються розбіжності не сприймає слова дорослого сина серйозно. У дитинстві вона била Єрошенка, але не вважає це проблемою, адже покарання було за діло та не систематичним.

Матір має досить різкий і запальний характер, у дитинстві вона хапалася за ніж і погрожувала сину, що переріже собі вени, якщо той, ще будучи школярем, не почне краще писати.

Зараз, каже, що це був імпульсивний вчинок та її наміри зовсім не були серйозними, але у підсвідомості Олега це залишило глибокий відбиток.


Але давайте подивимось на ситуацію з іншого боку і продовжимо далі заглиблюватись в цю історію мамою скривдженого хлопця. Чи все є таким насправді яким здається? Зараз Олегу 37 років, коли я задав йому питання «А чим же Ви зараз займаєтесь?» отримав дуже змістовну і цікаву відповідь – «По різному. Десь трохи вокальна діяльність, деінде підробляю». Під час тестування виявилось, що Єрошенко закінчив школу і після її завершення отримувати вищу освіту не захотів. Зізнається, живе з упевненістю, що мати буде утримувати і спонсорувати його, тому в освіті, професії чи стабільній роботі потреби не бачить. Як вам позиція дорослого чоловіка? Олег досі ображений на матір за те, що вона не дала йому грошей на передвиборчу кампанію, бо він мітив в депутати. Як виявилось мама, за професією простий вчитель, взагалі була спонсором будь-яких «досягнень» сина.

Перевірка на поліграфі для телепередачі Детектор брехні

Особисте життя у головного героя складається теж не так солодко, як йому того хотілось би. На питання

«Ви звинувачуєте матір у тому, що до 25 років не могли втратити цноту адже вона забороняла Вам займатись сексом?» Олег без жодних роздумів відповів «Так» і це була правда.

Єрошенко винить жінку у тому, що коли справи з дівчатами йшли до сексу вмішувалась матір. Адже коханням можна займатись лише у шлюбі або маючи щире кохання один до одного, інакше – ні, бо «хата не бордель». Бувало таке, що Олександра зі скандалом виганяла коханку сина, стоячи під дверима і підслуховуючи чим займаються молоді. Але жінка має досить логічну і обґрунтовану позицію: якщо люди мають інтимні стосунки, то вони шукають якесь укромне місце чи винаймають для таких цілей помешкання, але не у власному домі та тим паче не при батьках. Особисте повинно залишатись особистим. Олег каже інакше – його не хвилює думка мами, адже «шлюбні ігрища» відбуваються у нього в кімнаті, за документами він є співвласником квартири також, тому це його житло у якому він ладен робити, що душа бажає.


Олег  вважає себе «справжнім гурманом жіночої вроди» тому спокійно обходив по декілька борделів за ніч у пошуках найвродливішої жінки, а на розваги з повіями брав кредити.

Цей факт з біографії чоловіка вразив його матір і, якщо чесно, мене також. Далі – більше, виявилось, що нинішня дівчина Олега, з якою він зараз живе – повія, а гроші за її послуги він отримує на свій рахунок.


«Ви мрієте щоб всі члени вашої родини якнайшвидше померли, аби стати єдиним законним власником чотирикімнатної квартири?»

ось на такому резонансному питанні завершилась участь у тестуванні для Олега Єрошенка, бо він сказав – «Ні», що було цілковитою брехнею! І це не може бути помилкою, адже аналіз реакцій був бездоганний. Я був вражений істинними намірами цього респондента, хоча бачив багато.

Брехня сина

Ось такою шокуючою кінцівкою ми завершили сьогоднішнє тестування і Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів ще раз нагадує Вам, ми не боїмось правду якою б болючою вона не була!


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Олег звинувачує маму в тиранії, а сам живе за її рахунок. Детектор брехні випуск 13 від 26.04.2021