ЛЮБОВНИЙ ПРЯМОКУТНИК І ПОСТІЙНІ ПІДОЗРИ, ЩО ЗРУЙНУВАЛИ ТРИ ШЛЮБИ ТА ДРУЖБУ ДОВЖИНОЮ В ШІСТНАДЦЯТЬ РОКІВ

Доброго дня, шановні! Все правильно, заголовок – не помилка редакторів, а заплутана ситуація, що спіткала мого сьогоднішнього респондента. Як бути, коли у любовних пристрастях заплутані четверо? Коли усіх спіткає постійна недовіра, підозри і бажання щось один одному довести? Сьогодні я вирушаю розставляти всі крапки над «і» разом з головним героєм нового випуску «Детектора брехні» Сергієм Кузьмичовим.

Пан Сергій, 32 роки, будівельник. Довести власну чесність та відсутність сексуального зв’язку з дружиною кума, за сумісництвом кращого друга Павла, може тільки через поліграф, адже інакше йому не вірять. Сергій стверджує, що підозри кума руйнують їх 16-річну дружбу та стосунки з нинішньою дружиною Юлією.

Перевірка на поліграфі Сергія Кузьмичова

У ході передтестової бесіди Сергій поводив себе досить впевнено, я б сказав навіть самовпевнено. При відповідях на питання він напускно доводив свою правоту. Я відразу зрозумів, ця самовпевненість – спосіб приховати щось, у першу чергу, від себе самого. А що саме: це вже моя основна задача на сьогодні. Практика показує, що саме ті, хто максимально переконані в собі та мають впевнену і спокійну поведінку, ламаються першими, коли у гру вступаю я.

Чи вийде у мене знайти істинні наміри респондента та взяти його хитрощі під свій контроль?

Ліпший друг підозрює Сергія у зрадах з власною дружиною Анастасією. Аргументує тим, що вони часто залишались наодинці і наразі занадто близькі у спілкуванні. Отже, перше питання, що вже задає розуміння ситуації. «Правда, що кум знає про всіх Ваших коханок?», відповідь – «Так» і це правда. Звичайно, дружина була не в курсі і почуте вкрай обурило її, але жінка сказала: «Мене не цікавить, що було до. Хвилює тільки те, що є зараз». Сергій досить спокійно ставиться до цього, каже, що кум ближче йому, ніж дружина, і він такий, який є, змінюватись не збирається, а велика кількість коханок лише підіймає його самооцінку.

Володимир Ведмідь

В ході тестування з’ясовуються цікаві подробиці. Сергій мав сексуальні фантазії за участю дружини кума. Сам вважає, це нормально, так роблять усі, а хто каже, що ні – бреше. Юлія, Анастасія та Павло думають інакше, але Сергій все одно стоїть на своєму. Проте, з Анастасією чоловік, все ж таки, не зраджував. Зафіксовані реакції свідчили про правдивість відповіді. На жаль, відсутність зради з Анастасією не гарантія відсутності зрад взагалі.


Чим довше тестую, тим більше розумію складну та багатогранну особистість чоловіка. На питання «Чи вважаєте Ви, що Юлія повинна просто обожнювати Вас за те, що Ви погодились радувати жінку своєю присутністю?», відповідь – «Так» і це правда. Оце і була та самовпевненість, притаманна Сергію на початку тестування. Розроблена мною система тестів була покликана на розуміння першопричини цієї впевненості, адже я знаю, що вона сформована соціальними, а скоріш інтимними моментами життя з жінками.

Перевірка на поліграфі чоловіка, що зраджує

«Ви займалися сексом з Юлією після того, як повернулись від коханки?». Відповідь Сергія – «Так» і це правда. Мені стало огидно, адже чоловіка не стримував навіть факт наявності новонародженої дитини, він має 4-місячного сина від Юлії.

Чоловік приймає позицію, що дружина – суцільний недолік, вона повинна змінюватись та працювати над якістю стосунків, а він такий, який є, та змінюватись не буде.

Прикро бачити, як доросла людина грається з перекиданням відповідальності за свої вчинки, як з футбольним м’ячем. Пас нинішній дружині, пас колишнім, пас обставинам, кому завгодно, але не зріле прийняття своїх дій та участь у вихованні власних дітей. Саме так! “Дітей” у множині, адже окрім маленької дитини від Юлії, Сергій має хлопчика та дівчинку від двох попередніх шлюбів. Чоловік не контактує з ними, аргументує заборонами від колишніх жінок, проте ліпший друг Павло навіть не чув таких категоричних заяв щодо участі у житті дітей.

Виявилось, Кузьмичов боїться відкриватись людям. Через невдалий досвід з колишніми, дорослий чоловік живе у страху бути незрозумілим, бути відторгнутим та забутим власними дітьми. Сергій вважає, тримаючи психологічну дистанцію з Юлією, вона не завдасть йому шкоди, адже просто не знає його справжнього.

Чоловік зізнався, що завів стосунки з жінкою лише для того щоб забути колишню, а дитина взагалі була незапланована.

Численними зв’язками з протилежною статтю Сергій намагається втекти від гнітючого почуття самотності, що переслідує його вже дуже довго, кожна нова дружина позбавляє від болю лише на декілька місяців-рік, а потім розвиток подій за добре відомим сценарієм: розлучення, дитина у матері, нова кохана, новий шлюб.


Тестування на поліграфі зачіпає найглибші спогади, проблеми та упередження, що заховані у душі респондента. Деякі спеціалісти можуть схибити, вчасно не зреагувавши на сигнали пристрою і помилково прийняти одну реакцію за іншу. Саме тому так важливо не лише бездоганно фіксувати всі показники: серцебиття, артеріальний тиск, дихання, шкірно-гальванічний опір, а ще й спиратися на психологічний аналіз та розуміння мотивів вчинків людини задля грамотної розшифровки поліграми. Лише при злагодженій, сумісній роботі двох сердець: металевого поліграфу та досвідченого професіоналу, достовірність результатів максимально близько до 100%.

Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів, я, її директор – Володимир Ведмідь, щодня доводимо своїм клієнтам, що серця наших спеціалістів працюють в унісон з поліграфом.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Сергій зраджує дружину з кумою? Детектор брехні випуск 10 від 05.04.2021