ЛЮБОВНІ ТАЄМНИЦІ ВОДІЯ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ – ЗАГАДКОВА СМЕРТЬ

Ірина та Володимир прожили щасливих 24 роки у шлюбі. Чоловік та дружина були настільки близькі, що навіть працювали разом. Володимир після одруження почав працювати водієм швидкої медичної допомоги, а Ірина — медичною сестрою. Жінка у страшному сні не могла уявити, що їх із Володимиром щасливе життя закінчиться жорстоким вбивством.


Чергова страшна історія та перевірка на детекторі брехні в Києві, адже рідні та друзі загиблого зовсім не знають: що ж насправді відбувалось тієї страшної події. Чи можливо розібратись в обставинах загадкової смерті ні в чому невинного чоловіка? Як життєрадісний  та розважливий чоловік став жертвою вбивці?

Отримавши запит від програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА», наш поліграфолог Ігор Іщук одразу виїхав для встановлення обставин справи.

Одного ранку жінка побачила власного чоловіка закатованим. Володимир отримав більше одинадцяти ударів тупим предметом по голові. Тіло Володимира знайшли на подвір’ї його друга – Сергія, який наразі є єдиним підозрюваним у справі. Разом з цим, усі односельчани впевнені, що Сергій тут ні до чого. Ніхто з мешканців села не вірить що Сергій міг вбити Володимира. Кажуть, що він просто не міг цього скоїти.

Чому жодна людина в селі не вірить у провину єдиного офіційного підозрюваного? Кого обвинувачує у смерті жінка загиблого? І чи винна сама Ірина у смерті власного чоловіка?


Сергій у свою чергу також прагне справедливості, тому погодився пройти тест на поліграфі. Однак чоловік вже визнав власну вину у вбивсті, надав свідчення поліції.

При з’ясуванні істинної причини смерті стало відомо, що у Володимира на роботі був любовний трикутник:  він симпатизував одруженій колезі Тетяні, у яку давно закоханий єдиний підозрюваний Сергій. Невже це дійсно справжній мотив злочину – бій між суперниками? В даній ситуації міг поставити крапки лише тест на поліграфі. І поставив після тестів Ірини, Тетяни та Сергія.


Ігор дав чітку відповідь: Ірина не причетна до смерті свого чоловіка Володимира. Тому версія причетності самої Ірини до смерті чоловіка в даному розслідуванні відкинута повністю.

Що стосується Тетяни, вона дійсно не бачила Володимира як до його смерті, так і в момент вбивства. Тобто Тетяна також не має відношення до смерті. В ході тесту встановлено, що Тетяні також невідомі жодні обставини загибелі Володимира.

Наразі залишається єдине питання: чи причетний все ж таки Сергій до вбивства? Провівши тест, Ігор розповів, що Сергій бачить свою лінію захисту в тому, що не дає чітких відповідей на прямі запитання та уникає спогадів про події тієї ночі, коли Володимира було вбито. Однак Ігор знав, що це чистої води маніпуляція. Виплив ще один факт, якого Сергій уникає: у ранок, коли чоловік йшов на роботу, він чітко бачив тіло Володимира та переступивши через нього пішов у своїх справах. А коли вже Сергій повернувся, Володимир був мертвий.

Яка Ваша думка по даній ситуації? Встановлення фактів з використанням поліграфа допомогло Ірині та Тетяні зняти із себе всі звинувачення та викрити невідомі обставини смерті Володимира.

Робіть свої висновки,  переглянувши повний запис програми за посиланням нижче: