КОРОЛЕВА КРАСИ З БРОВАРІВ: ЯКУ ПРАВДУ ПРО НАСИЛЛЯ НАД ДІТЬМИ ВОНА ПРИХОВУЄ?

Новий запит від програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА», та знову тема розслідування про можливість насилля над дітьми рідними батьками. Чи стало це новиною для об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери»? – Звісно ні. Ми розуміли об’єктивно, що у нас чергова резонансна справа. Поліграфолог Ігор Іщук за першим дзвінком виїхав до студії проводити тест на детекторі брехні, аби пролити світло на ситуацію, бо зі слів репортерів програми, без поліграфа остаточно розібратись у тому що відбувалось насправді, не виявилось можливим.

Як Ви вже зрозуміли з заголовку статті, учасники програми мешканці села Калита під Броварами – вони, та інші учасники подій приїхали до Києва пройти тест на детекторі брехні. Ініціаторами звернення до експертів програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА» були сусіди нашої «красуні» Юлії, які не могли витримати криків, істерик та сварок які лунали з оселі, де проживає головна героїня з дітками. Останньою ж каплею було те, що сусіди почали спостерігати як маленькі діти оголеними бігають по коридорах багатоповерхівки, а їх мати у цей час займається інтимними іграми зі співмешканцем.


Заздрість сусідок? Чи страшна правда про розбещення малолітніх? Чи зізнається королева краси у скоєному? Та які інтимні подробиці ми дізнались після тесту на поліграфі? Давайте розбиратись. Зі слів Ігоря Іщука, на програмі відбувалось таке, від чого волосся стає дибки.


Перейдемо до суті. Сусіди героїні цих жахів запевняють, що трьом малолітнім дітям небезпечно знаходитись біля власної матері. Стверджують, що в однокімнатній квартирі в присутності дітей мати займалась сексом зі співмешканцем, а на голод діток реагувала приблизно так: «Що, ви, упирі, скільки їсте?». На Вашу думку, це нездорове виховання, чи можливо сучасна мати виховує дітей за якимось новим зразком сьогодення, а всі її звернення до малюків – жарти?  Сусіди бачили, що Юлія била дітей – на їх тілах були яскраво виражені сліди від побоїв – скоріше за все, усе це відбувалось в нетверезому стані.

Соціальні служби стверджують, що неодноразово робили зауваження матері через антисанітарію у домі та більше 3-х років разом з ювенальною поліцією тримали родину на контролі.

Наразі малеча вилучена у горе-батьків. Однак сусіди бідкаються, що Центр соціальних служб може повернути їх в сім’ю. У цей же час Юлія називає себе першою красунею Броварів. Тішиться, що приймала участь у конкурсах краси, спілкувалась з заможними людьми, характеризує себе як «принцесу», але чи є така поведінка з власними дітьми «королівською»?

Насправді, Юля не проявляла інфантильності в ході розмови. За її словами, сусіди наговорюють, а через їх втручання у життя родини сміх трьох діточок у квартирі змінився на гробову тишу. Зізналась, що періодично випивала, але стверджує, що ніколи не била діток та виховувала з великою материнською любов’ю. Ми розуміли – ситуацію не вирішити без поліграфа, тим паче, королева краси дала офіційну згоду. Погодився на детектор брехні і співмешканець. Цікаво, на чиєму боці правда?


В ході розмови з Ігорем – співмешканцем Юлії, він також визнав, що має схильність до вживання алкогольних напоїв. Зізнався, що інколи це призводить до рукоприкладства відносно матері дітей, проте каже, що ніколи не бив їх, а всі розмови сусідів є наклепом. На запитання «Чи займались Ви сексом з Юлією в присутності дітей?», «Чи вчиняли насилля над дітьми?» відповідає впевнено: «Ні!». Однак що скаже наш поліграфолог Ігор Іщук після дослідження на поліграфі?

Ситуація набрала обертів після того, як в студії показали відео розмов із очевидцями – на цьому моменті всі мало не зомліли. Виявляється, дітки розповідають як мати випорожняються прямо на ліжку, кидається на них з ножем в неадекватному стані, НАЙМЕНШУ ДОНЬКУ ВЕРОНІКУ ЗА ВОЛОССЯ ТОПИЛА В УНІТАЗІ, що та мало не захлеснулась. Але це не все. Уявіть, якщо вірити словам оточуючих, то ЮЛІЯ ПРИМУШУВАЛА ДІТЕЙ ЇСТИ СВОЇ ФЕКАЛІЇ, а ті їли…зі звірськими криками. Знову ж таки з розмов ми дізнались, що Юлія не хотіла чути плачу і для цього закривала малюкам ротики ганчірками. Мастурбація обох батьків перед дітьми – це вже як традиція. А середнього Назарчика наразі відучити від мастурбації у 5 – річному віці не можуть вихователі. Батьки показали приклад? От така вона – сучасна «краса». Мабуть, навіть нелюдяно було б віддати дітей після всього почутого горе-матері…


Ігор Іщук був вирішальною фігурою у з’ясуванні подій: «Юлія намагається всім Вам довести, що вона гарна мати. Вона чітко знає, що Ігор бив дітей», – каже наш поліграфолог.  Що було насправді? А істина є страшною: Юлія та її співмешканець Ігор дійсно займались сексом перед очима трьох малолітніх дітей, а чоловік мастурбував перед їх очима.

Єдиною хорошою новиною після встановлення істини є те, що батьки не вчили старшого сина мастурбації. Та те, що після програми на обох може бути відкрито кримінальне провадження.


Чергова історія. Чергова задача, вирішення якої неможливе без застосування поліграфа.

Повний відеозапис дивіться за посиланням нижче: