КОМУ ЗАВАЖАЛА МАЛЕНЬКА МАРГАРИТКА?

Резонанс на Київщині. Вся Обухівщина сколихнулась через загадкову смерть маленької Маргаритки. Після загибелі дівчинки її вітчим почав переховуватись від поліції, а сусіди знайшли записку від матері дівчинки: «Якщо щось трапиться – винен ВІН!». Що скаже поліграфолог Ігор Іщук після тесту на поліграфі? Та хто в цій історії мати дитини – жертва чи співучасниця?


Ось такий новий запит від програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА» та знову тема розслідування про можливість вбивства донечки близькими для неї людьми. Чи стало це новиною для об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери»? – Звісно ні. Ми об’єктивно розуміли, що у нас чергова резонансна справа. Поліграфолог Ігор Іщук за першим дзвінком виїхав до студії проводити тест на детекторі брехні, аби пролити світло на ситуацію, бо, зі слів репортерів програми, без поліграфа остаточно розібратись у тому, що відбувалось насправді, неможливо.

Як Ви вже зрозуміли, учасники програми, мешканці Обухівщини, приїхали до Києва пройти тест на детекторі брехні. Ініціаторами звернення до експертів програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА» була Ольга, яка вважає себе другою мамою для загиблої Маргарити, сусідка родини дівчинки.

Ольга передусім прагне убезпечити двох інших маленьких дітей родини померлої Маргарити від тієї ж участі, а саме: вбивства або скалічення. Ольга розповіла, що Маргаритка померла за загадкових обставин. До звернення у програму жінка обійшла всі можливі інстанції для надання допомоги, однак ніякої реакції не отримала. Зі слів Ольги, дівчинка скаржилась на те, що її б’є вітчим, та і вона на власні очі бачила на тілі дитини синці. Ольга розповіла, що вітчим пригнічував, принижував та ненавидів Маргариту: «У неї не було дитинства».


Які ще малюки залишаються в небезпеці? Для збереження маленьких життів необхідно терміново з’ясувати загадкові деталі смерті Маргаритки.

Головний підозрюваний у смерті дитини вітчим, якого без сумніву покриває рідна мати Маргарити. Адже по якій ще причині обставини смерті з’ясовує не вона особисто та не хоче покарати того, хто винен у страшній трагедії? Рішення було однозначним: дослідження на поліграфі мають проходити і вітчим, і мати Маргаритки.

Вітчим звісно ж не погоджується зі звинуваченнями оточуючих у саме його провині в смерті дівчинки.

Ігор Іщук після тесту не міг стримати емоцій. Він був вражений: мати дівчинки приховує свідчення, необхідні для встановлення та вирішення всіх обставин трагедії. Жінка не бажає розголошувати деталі, так як чітко розуміє, що це може впливати на її життя, як і на життя коханого чоловіка.

Ігор встановив, що при сварках мати дівчинки постійно погрожувала чоловіку самогубством, якщо у них не владнається сімейне життя. При конфліктах Маргаритка ставала на захист мами, прикриваючи її своїм тілом від розлюченого вітчима — таким чином вона потрапляла під побої.

Вітчим дівчинки дійсно погрожував їй, принижував, ображав та бив: даний факт підтверджено з допомогою поліграфа. Горе-батько не вбивав Маргаритку фізично, однак так поводився з нею, що це призвело до страшних наслідків. І на думку Ігоря, обоє батьків це розуміють, просто бояться відповідальності.

Ситуація прояснилась: Маргаритка скоїла самогубство, не витримавши власного непростого життя, побоїв, образ та ненависті. Хоч батьки фізично не приклали руку до її смерті, але точно до цього підштовхнули. Мати ж Маргарити своїми погрозами вітчиму вказала дитині метод смерті…

Свідчення всіх присутніх та думки експертів програми можете оцінити самостійно, переглянувши відео за посиланням нижче: