КОЛИШНІЙ ЗЕК, ЩО ПРИЙШОВ ДО БОГА І БАЖАЄ СТАТИ ПАСТОРОМ. ПОЛІГРАФ З’ЯСОВУЄ – ЩИРІСТЬ ЧИ БОЖЕВІЛЛЯ?

Чи можна розраховувати на нове життя присвятивши себе Богові? Тим паче коли в тобі все ще живуть привиди минулого? Сьогодні розбирається в собі Олексій Савченко, 40 років, місто Київ. Олексій прагне стати пастором щоб допомагати іншим, але перед цим воліє розказати знайомим, друзям та світу, що його привело до цього нелегкого діла і скинути з себе тягар минулого.

Перевірка на поліграфі злочинця, котрий бажає стати пастором


Чоловік має досить насичене і не зовсім порядне дитинство, але переконаний, що саме цей нелегкий шлях навчив його вірити. Будучи малим часто потрапляв до міліції за хуліганство та бійки, це відбувалось регулярно, а потім він отримав свій перший реальний термін за крадіжку автомобіля. Я звернув увагу, що розповідаючи, Олексій виглядав так, ніби пишався скоєним. Зізнається, що насправді так і є, адже він спілкується з людьми з криміналу і розуміє, що спонукає свідомо йти на скоєння злочинів. Савченко має 5 «ходок». Що ж, розберемось детальніше.

«Ви вважаєте себе крутим злочинцем попри те, що обкрадали жінок дітей та старих?», Олексій відповідає «Так» і це цілковита правда.

Тема розкаяння та пошуку правди є складною для будь-якої людини, а особливо для мого сьогоднішнього респондента. Проаналізувавши його відповіді на питання я й досі хочу задати йому ще кілька, бо він не був щирий до кінця і намагався знітити ситуацію, десь приховати її. В житті Олексія були епізоди коли той міг вирвати з рук пенсіонера чи дитини якусь річ і втекти. І все одно мені здається, що він пишається цим.

Поліграфолог Володимир Ведмідь

«Ви пробачили себе за бажання вбити людину тому, що особисто викликали їй швидку?». Отакої, багато з біографії Савченка нам ще невідомо. Олексій розказує: колись, випиваючи зі своїми друзями зав’язалась бійка і він схопився за ніж завдавши удару по артерії людині, а потім, побачивши кров, злякався і викликав швидку.

Зараз зізнається, що брав ніж з метою захисту, але при загрозі був свідомо готовий вбити опонента.

Поліграми злочинця


«Ви вважаєте релігію гарною сферою для заробітку?». Чоловік відповідає ствердно і це правда. А чи не це головний мотив «приходу» до Бога? Савченко каже, що часто люди заробляють на релігії, але він не такий і його наміри виключно щирі. Дійсно?

«Ви вирішили стати студентом Українського Біблійного інституту через те, що там гарантовано давали стипендію у 2000$ і житло?». Майбутній пастор дуже жваво і впевнено сказав «Так», по ньому було помітно, що він переконаний в правильності і альтруїзмі свого вибору. Стипендію вважає своєрідним «бонусом» до своєї жаги до знання і пізнання Бога, та хто ж він такий щоб відмовлятись від дарів творця.

Підбираємось до кульмінації і фіналізуємо щирі відповіді Олексія: «Ви порушували заповідь «Не вкради» протягом останніх шести місяців?».

Респондент каже «Ні» і я роблю висновок що це…брехня! Олексій наголосив на тому, що це правда, проте його організм відреагував протилежно. За показниками фотоплетизмограми та шкірного опору можу стверджувати, що це брехня.

Що ж, кожен зробить для себе висновки сам, але рекомендую бути обачними до тих, кому довіряти. А якщо з довірою є проблеми Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів і я, виконавчий директор, Володимир Ведмідь з радістю допоможемо.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Пастор расскажет о своем криминальном прошлом. Детектор лжи выпуск 9 от 26.10.2020