Кейс серпня: розслідування ВАП з телеканалом СТБ резонансного вбивства батьком своєї 4 річної доньки на Сумщині

Під час обіду в сімейному колі донечка Настя не захотіла їсти. Батько спочатку вмовляв, потім почав кричати, а насамкінець не витримав та вдарив пластиковою пляшкою з водою по голові свою дитину. Все це трапилось на очах у матері.

Сила удару була такою, що дитині відразу стало погано. Її віднесли до кімнати та поклали в ліжко. Батьки помітили, що дитина стала погано розмовляти, однак проігнорували ці симптоми.


Дитина пролежала в ліжку більше доби. Стан її погіршувався. Однак, викликати швидку або місцевого лікаря ніхто не поспішав.

Наступного дня після побоїв у дитини почались агонії, врятувати її вже не вдалось.

  • Про цю історію вже багато писали, ось одне з посилань.

Батько з дня вбивства за гратами.  Канал СТБ запросив черговий раз до співпраці виконавчого директора ВАП Ведмідя Володимира Анатолійовича для проведення розслідування та з’ясування деталей події. Пройти перевірку на поліграфі запропонували матері дитини.

В ході дослідження з використанням поліграфу було встановлено, що маленьку Настю бив не тільки батько … під час тесту мати зізналась, що в день смерті дочки вона також її била. Мати відразу після удару пляшкою замість того, щоб захистити дитину, вдарила її по потилиці, кинула на підлогу та наступила на дитину ногою. В це важко повірити, але це так.


В тій сім’ї насилля до дітей стало нормою. Дітей принижували та зачиняли у курятнику. Дітям ставали ногами на голову, щоб примусити робити те, що їм наказано.

З власного досвіду, який ми отримали за останні роки, провівши сотні подібних перевірок, можемо з впевненістю сказати, що насилля до дітей з боку батьків  – це одна з найгостріших проблем нашого суспільства. Діти не можуть подати до суду чи самостійно звернутись до правоохоронних органів. Жорстокі побиття ж, як правило, трактуються батьками як виховні методи. Хоча нічого спільного з вихованням струси мозку, переломи кінцівок та багаточисленні синці не мають. А тим більше смерті…


Деталі найближчими днями в ефірі програми «Один за всіх».

ПОСЛУГИ