Кейс осені: всі учасники проекту “Нові лідери” пройшли поліграф ВАП

Цієї осені Всеукраїнська асоціація поліграфологів прийняла участь в цікавому проекті – «Нові Лідери».

Проект мав на меті визначити нові особистості, які в подальшому можуть стати топ-менджерами нашої країни, оскільки у власних справах вони вже як топ-менеджери себе реалізували.


Всі дослідження в даному проекті від ВАП проводив виконавчий директор – поліграфолог Володимир Ведмідь.

 

Володимир Ведмідь, експерт-поліграфолог, виконавчий директор ВАП

Голосування завершене, результати відомі. Тепер вже можемо сказати пару слів про те, як саме проходили дослідження з використанням поліграфу для учасників.

Всі дослідження мали індивідуальний характер, тобто питання були нами підібрані відповідно до біографії та попередньої діяльності кожного конкретного учасника.

Кожен з учасників проекту заходив в кабінет проведення тесту на поліграфі по-різному. Хтось не приховував цікавість і стурбованість, а хтось поводив себе досить стримано та виважено. Загалом, як і в житті при повсякденній роботі.


Коли досліджуємо топ-менеджерів, завжди доводиться майже третину тесту обговорювати та деталізувати питання. Вони – люди інтелектуальні, хочуть з будь-якої ситуації викрутитись шляхом посилання на подвійні тлумачення та неоднозначність питань. Завдання ж поліграфолога не дати собою зманіпулювати, за потреби перефразувати питання та задати його максимально чітко і зрозуміло, щоб вже ніхто не сказав, що мав на увазі при відповіді зовсім інше…


Так, пройти перевірку на поліграфі довелось наступним учасникам: 

 

ПЕТРОВА ГАННА ГЕННАДІЇВНА


 

МІНІН ДЕНИС МИКОЛАЙОВИЧ


 

 

МАТЮШИНА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА


 

ЗАУРАЛЬСЬКИЙ РОСТИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВИЧ


 

ЗАСЛАВЕЦЬ ІРИНА АНАТОЛІЇВНА


 

ДРУЗЕНКО ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ


 

БРЕУС СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ


 

БОРОДІН МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ


 

СЛАВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ


Чи брали хабарі? Чи приховували доходи? Чи приймали громадянство іншої країни? Чи вчиняли крадіжки? Чи приймали наркотики? … і багато-багато інших питань.

Всі результаті були передані телеканалу та озвучено в ефірі. Найцікавіші моменти на цьому відео:

 

 

ПОСЛУГИ