КАРКОЛОМНА ПРАВДА ПІСЛЯ БРЕХНІ ДОВЖИНОЮ В 6 РОКІВ. ЯКІ НАСЛІДКИ МАЄ ЖИТТЯ НА ДВІ СІМ’Ї?

Чи є майбутнє у стосунках які від самого початку будуються на брехні? Дві, незалежні між собою жінки, що мають вагому спільну деталь – одного коханого на двох, тепер приречені лікувати глибокі сердечні рани. Сьогодні, шановні читачі, разом зі мною ви будете розбиратись з наслідками подвійного життя Руслана Волкова.

Перевірка на поліграфі Руслана Волкова

Руслан Волков, 43 роки, місто Київ, підприємець та музикант. Вже більше 25 років перебуває в офіційному шлюбі, але у крісло «Детектора брехні» сів аби зізнатись у почуттях до своєї коханки. За словами жінки, вона й гадки не мала, що Руслан одружений. Законна дружина також не має уявлення про інший бік життя свого чоловіка.


Під час проходження передтестової бесіди я помітив, що Руслан дещо знервований. Такий стан притаманний особам, що не готові говорити всю правду. Однак, аналізуючи психоемоційну поведінку мені вдалось встановити зв’язок, правильно побудувати діалог з респондентом і досягти успішного проходження поліграфу.

Поліграфолог Володимир Ведмідь

Руслан вважає себе найкращим чоловіком у світі. Аргументує тим, що ставить інтереси своєї коханої завжди вище своїх та ладен жертвувати усім заради її комфорту. Ольга, коханка Волкова, каже, що закохалась у чоловіка через його нестандартний склад мислення. Руслан той ще романтик, він присвячував пісні жінці, писав вірші, тим самим підкоривши її. Але, брати відповідальність за свої вчинки чоловік досі не може.

Під час подальшої процедури тестування виявились цікаві подробиці, що досить добре характеризують мого сьогоднішнього респондента. «Ви відмовились ставити штамп про шлюб, аби інші жінки не знали, що Ви – одружений?» відповідь «Так», аналіз отриманих реакцій і, дійсно, це правда. На мій щирий подив і питання у очах «Навіщо ж?» Руслан досить логічно заявив: – «Коли я загубив паспорт я попросив не ставити штамп адже вирішив, що якщо немає штампу – немає шлюбу, я вільний».

За 6 років разом з Ольгою чоловік не наважився розлучитись з дружиною.

Він має дітей і вважає, що саме вони не давали йому прийняти це рішення. Руслан хотів бути хорошим батьком і забезпечити дітям сім’ю у повному склад, їх думка є дуже важливою для нього. Зараз діти виросли тому морально готові дізнатись правду. Вони знайомі з коханкою батька, але думали, що це його колега з роботи.


Далі події набирали обертів, наступне питання шокувало мене і, повірте, шокує вас.

«Вам легше було знаходити спільну мову з чоловіками у в’язниці, ніж з жінками на волі?».

Ствердна відповідь виявилась правдою. 7 років Волков провів у в’язниці за розбій, але, за його словами, відсидів він за вчинок іншої людини. Що ж, наступне питання виявить істину у цій карколомній ситуації. «Правда, що це Ви вчинили злочин за який відсиділи у в‘язниці?». Руслан знітився, але відповів «Так». Розповів, що разом з товаришем спланував крадіжку з проникненням, але у будинок заліз один товариш, Руслан же стояв на вулиці і нібито нічого не робив. Коли він говорив про в’язницю мені стала зрозуміла манера чоловіка постійно перекручувати правду адже це тривалий час був спосіб виживання під час відбування тюремного покарання, проте такі маніпуляції з навмисною зміною інформації не діють під час тестування з використанням поліграфа, а, навпаки, показують щирий він чи ні.

Перевірка на поліграфі професійного брехуна

Виявилось, що Руслан сприймає жінок, за його словами, як «кокон для того, щоб виносити дитину», а всі особи жіночої статі взагалі потенціальні повії.


Я зрозумів, що життєві обставини Руслана навчили його брехати і викручуватись для того щоб вижити, щоб завоювати кращі позиції, щоб уникнути відповідальності. І не дивно, що життя склалось саме так: він брехав дружині, коханці, дітям і це стало нормою. За 6 років він буквально став заручником власної брехні і така позиція була досить зручною для нього. Тестування на поліграфі змусило Руслана вийти з звичної зони комфорту постійної неправди і це було досить важко для чоловіка. Але, він дав обіцянку Ользі, що буде робити все можливе заради їх успішного і щасливого шлюбу, він ладен змінюватись на краще і поліпшувати рівень життя коханої.

Я, Володимир Ведмідь, і Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів ладні вивести кожного з заручин брехні будь-якою ціною. Правда завжди перемагає.


#ведмідьдіє


Посилання на повний випуск знаходиться нижче:

Руслан 6 років жив на дві родини. Детектор брехні випуск 15 від 10.05.2021