Хто сховав Андрійка в очереті?

Рідні розповідають: «Малий Андрійко вийшов із дому нарвати хмизу, і ніби крізь землю провалився». Хлопчика шукали військові, кінологи, волонтери. Навіть запускали дрони полями і чагарниками, але все марно… Через 4 довгих місяці у поліцію зателефонував анонім та повідомив, що собаки знайшли дивну знахідку – чиїсь останки. Чи це кісточки маленького Андрія? Якщо так, то хто і за що вбив дитину та після цього заховав в очереті?

Відносно допомоги у даній резонансній ситуації до об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери» звернулась програма «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА». Всі були спантеличені, адже підозрюваних у справі багато, а нашою задачею було встановлення істини через перевірку всіх можливих причетних на детекторі брехні.

Всі 6 місяців з моменту зникнення Андрійка мати Ольга в розпачі, але впевнена, що її сина вже немає в живих. Жінка ніяк не може втамувати власний біль, адже саме вона відправила малого нарвати трави домашній худобі. Саме на тому місці, де Андрійко як правило збирав траву і знайшли маленькі кісточки на той момент ще невідомої людини. Ольга розповідає, що впізнала останки по надщербленому зубові, який виглядав точнісінько як зуб Андрійка.

Любляча мати щоб там не було хоче знайти вбивцю свого сина, бо за її переконанням, якийсь нелюд довгий час переховував тіло її вже мертвої дитини. Ми звісно хотіли хоча б трохи надіятись на те, що Андрійко живий, адже офіційної експертизи ще не було.

Не вперше справа вимагає втручання експерта-поліграфолога, бо подальші події розвертались наскільки непередбачувано, що здивовані були навіть ми. Окрім потенційних підозрюваних у справі фігурували і сусіди родини Андрійка, і аноніми, які начебто звертались до поліції з повідомленнями, які б могли допомогти знайти хоча б зачіпку у розслідуванні справи, і сама Ольга з її співмешканцем.


Що скаже нашому поліграфологу Ігорю Іщуку головний підозрюваний – сусід родини зниклого хлопчика Микола? І чи дійсно ці слова підтвердяться після тесту на поліграфі? Яким же чином Микола може бути причетний до зникнення Андрійка?


Разом з цим, не менш цікаво що наш експерт-поліграфолог скаже відносно свідчень самої матері Андрія – Ольги?

Тести на поліграфі виявились вкрай важкими морально. Через трагічність ситуації всі досліджувані особи перебували у пригніченому стані, а їх емоції досягли свого піку. Однак для об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери» дані показники не могли стати виправданням у не встановленні правди.

Першими детектор брехні проходила Ольга та її співмешканець:

-«Андрія Ви вбивали?»;

-«Хто саме вбив Андрія, Ви бачили?»;

-«Труп Андрія Ви переносили?» – саме ці запитання були основними в тесті над подружжям.

Ігор дав чітку відповідь, що Ольга та Віктор насправді не володіють інформацією про жодні події, пов’язані з Андрійком та не мають відношення до зникнення сина. Батьки не переносили тіло, не бачили що насправді трапилось – тобто являються непричетними.


Після проведення дослідження з Миколою Ігор був шокований. Як досвідчений поліграфолог він зважав також і на алогічність дій чоловіка в ході всього тесту. Микола відповідав на запитання так, неначе точно знав що саме сталось. Що найголовніше, Микола навіть стверджував, що хлопця вдарили по голові, він перестав дихати, а далі від села тіло не відвозили через начебто страх бути впійманим. Попри все, визнавати свою причетність він так і не збирався, навіть після висновку поліграфолога про високу вірогідність причетності саме Миколи до смерті маленького Андрія.

Об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери» завжди готові прийти на допомогу та пролити світло на будь-яку заплутану історію та провести тест на детекторі брехні не тільки в Києві, а у будь-якому місті України.

У реальній дії поліграфа Ви можете переконатись самі за посиланням нижче: