Поліграфолог В.Ведмідь став членом Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки

Керівництвом Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки України (АПКБУ) було прийнято рішення про надання членства поліграфологу Володимиру Ведмідю.
Ведмідь В.А. має досвід не тільки з проведення досліджень з використанням поліграфа, а й з організації корпоративної безпеки на підприємствах.

Володимир Ведмідь здобув три вищі освіти (правник, фінансист, психолог) та пройшов підвищення кваліфікації по програмі «Забезпечення безпеки підприємницької діяльності суб’єктів господарювання в Україні» та отримав сертифікат учасника міжнародного проекту від імені Королівського норвежського Міністерства оборони та Міністерства іноземних справ.


З 2010 по 2012 роки очолював Управління спеціальних перевірок та аудиту КМДА, а з 2012 по 2014 роки був начальником Управління фінансів та економічної безпеки Міжнародної платіжної системи “ГЛОБАЛМАНІ”.

В 2014-2015 роках Ведмідь В.А. став адвокатом та співзасновником громадських організацій “ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІГРАФОЛОГІВ” та “ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ДЕТЕКТИВІВ”.

Таким чином, йому вдалось поєднати відразу три суміжні напрямки: адвокатуру + економічну безпеку + поліграфологію.


Членами АПКБУ також стали досвідчені поліграфологи України Олексій Дружинець та Мар’яна Цивінська.


#ведмідьдіє