ДВІ НЕЗАЛЕЖНІ ІСТОРІЇ РІЗНИХ РОДИН. ПСЕВДО-СІМ’ЯНИН ТА ЮНА ВЕБКАМ-МОДЕЛЬ, ЩО ВЖИВАЄ НАРКОТИКИ

Подвійне тестування для нового випуску «Детектору Брехні», що об’єднує чоловіка, який всіма силами намагається приховати зради, граючись у вірного годувальника сім’ї, та 21-річну дівчину, колишню наркоманку і модель жанру 18+?

Вітаю, шановні читачі, досить гіперболічний заголовок статті, чи не так? На жаль, це не художне перебільшення реальності, додавання тексту «перцю» чи спроба збільшити кількість переглядів кричущою назвою. Це життя, у якому все зовсім не солодко, та, іноді, навіть жахливо. Дві незалежні між собою людини, різної статі, віку та соціального класу. Але їх об’єднує один надзвичайно важливий фундаментальний фактор. Вони обоє втратили довіру з рідними, заплутались у власній брехні та хочуть бути почутими своїми сім’ями. Влаштовуйтесь зручніше, ми починаємо.


Олег Кушніров, 46 років, таксист. Олег стверджує, дружина Олена, у шлюбі з якою він уже більше 10 років, надто підозріла до нього, вибаглива та різка. Жінка ж впевнена, поведінка чоловіка стала дивною, сварки все частішими, а довіра – втраченою. Розсудити подружжя зможе поліграф та моє рентгенівське бачення справжніх намірів кожного.

Перевірка на поліграфі Олега Кушнірова

Перше питання і вже вимальовуються початкові штрихи розуміння ситуації: «Ви впевнені, що дружина розлякала всіх Ваших друзів?», відповідь – «Так» і це стовідсоткова правда. Виявляється, жінка була обурена невихованістю друзів чоловіка, їх дзвінками серед глибокої ночі з пропозицією зустрітися чи випити, не дивлячись на новонароджену дитину у домі. Олена не задоволена роботою чоловіка, зарплатні недостатньо для забезпечення родини. Кушніров вважає, це завищені вимоги дружини, а не низький рівень його доходу, тому потрібно економити, а не намагатись заробляти більше.

В ході тестування виявляються дуже цікаві подробиці. Олег вимагав від Олени вивчити німецьку та переїхати закордон, його не спиняло те, що жінка була проти. Зараз вона ненавидить німецьку, хоча сумлінно вчила мову заради чоловіка.

Олег приймає позицію – хочеш жити краще, працюй більше для цього. Чоловік знає слабкі місця дружини і радо давить на них під час сварок.

Він не б’є її та навіть не вживає нецензурні слова, ображаючи, він дуже майстерно каже жінці те, що залишає глибокі рани в її душі.


Досліджуючи питання таємних зустрічей з колишньою, які судячи з усього періодично відбуваються, Олег вів себе дуже дивно. Мені недостатньо просто зафіксувати факт зустрічей, мені потрібно знати чим вони закінчувались. Я почав задавати конкретизуючі питання, на кшталт, «Хто був ініціатором?», при цьому Кушніров дуже помітно почав нервувати та робити вигляд, що він нічого не пам’ятає. На питання: «Як звуть Вашу колишню?» він відповідає «Забувся», я це бачу як типову поведінку 15-річного підлітка, але аж ніяк не 46-річного дорослого чоловіка.

Поліграфолог Володимир Ведмідь

На пряме питання «Перебуваючи у шлюбі з Оленою, Ви мали сексуальні стосунки з іншою жінкою?» чоловік відповів «Ні». Коли дружина почула це, вона дуже помітно зніяковіла та почала нервувати. Було зрозуміло, це надзвичайно болюча тема для жінки. На жаль, Кушніров збрехав. Я чітко пояснив йому суть питання, він все прекрасно розумів та усвідомлював, прикриваючись коронним «Я не пам’ятаю, я забувся, я не знав». Поліграф зафіксував брехню, я в цьому впевнений.

Дуже шкода, що відверту неправду доросла людина намагається сховати за дитячими відмовками, думаючи, що може перехитрити усіх, а тим паче мене та поліграф. Зі своєю наївністю я попрощався ще років 20 назад, тому попереджую – мені брехати – собі дорожче.

Рухаємся далі, на черзі наступна історія.

Вікторія Кошутіна, 21 рік. Не дивлячись на юність, дівчина встигла перепробувати багато видів наркотиків та скоїти, за її словами, чимало карколомних вчинків. Найбільше дівчина страждає від відсутності контакту та порозуміння з матір‘ю. Віка впевнена, саме через це в неї почались проблеми.

Вікторія Кошутіна проходить поліграф

В 15 років дівчина без дозволу зробила велике татуювання черепа на нозі. Своєрідні сигнали протесту, спроби привернути до себе увагу та показати самостійність не вплинули на маму Віки. Жінка помітила тату лише через півтора року, донька приховувала його. Всім відомо, комплекси йдуть з дитинства, тому мені одразу було зрозуміло, цей внутрішній конфлікт тягнеться вже дуже давно.

Питання, що я поставив наступним, було неймовірно важким:

«Правда, що Вас майже щодня гвалтували у віці з семи до десяти років?». Напруження у кімнати можна було майже відчути фізично. Дівчина сказала «Так» і це виявилось правдою.

Сусідський хлопець розбещував Віку, дівчина казала про це мамі та бабусі, але їй не повірили. Образа ще досі живе у її душі, вона не в змозі пробачити такий вчинок матері. Тоді мама Віки була занята роботою, та навіть така жахлива подія не змусила жінку змінити пріоритети між роботою та власною дитиною.


«Правда, що мати спокійно спостерігала за тим, як батько Вас лупцював?». Дівчина помітно зблідла, реакції зафіксовано, висновок – правда. Віка розказала, що батько дозволяв собі принижувати її, ображати морально та фізично. Було навіть таке, що чоловік перевернув банку з недопалками на ліжко дівчини, як покарання за те, що вона не прибрала у своїй кімнаті.

Тестувати Кошутіну було достатньо проблематично, я постійно повинен був тримати фокус на справжніх думках та реакціях дівчини, а не на емоціях, що вона всіма силами намагалась передати.

Експерт поліграфолог на телепередачі "Детектор Брехні"

У 15 років Віка вперше спробувала наркотики, потім ще раз, і ще раз. Вона тікала з дому, конфліктувала з батьками. Зараз вони стверджують – намагались говорити з підлітком, але все було марно. Дійшло до того, що Кошутіна намагалась покінчити життя самогубством.

Після цього матір відправила доньку жити до тітки, адже каже – не витримувала. Там дівчина зайнялася вебкам моделінгом – здійснення сексуальних дій на камеру, відповідно отримуючи гроші за виконання еротичних забаганок чоловіків, що сиділи на цих сайтах.

Дохід складав приблизно 900 долларів на тиждень, все витрачалось на вечірки та наркотики.

Я був шокований – тітка знала про «роботу» Вікторії! Зараз пояснює: їй було спокійніше від впевненості в тому, що Віка поруч з нею, а не десь у притонах чи сумнівних квартирах. Краще так, ніж по-іншому. Сумнівна позиція рідних, але маємо, що маємо.

Тестування закінчилось питанням «Ви брешете, стверджуючи, що більше не вживаєте наркотики?», Кошутіна сказала – «Ні» і це була достовірна відповідь.

Дівчина сподівається, що після такої відвертої розмови на всю країну вона нарешті знайде порозуміння зі своєю мамою.


Дві резонансні історії, дві незалежні долі, дві абсолютно різні людини та одне неймовірне сильне бажання знати істину. Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів, та я, її виконавчий директор – Володимир Ведмідь, гарантуємо Вам – ми в змозі знайти підхід до будь-кого.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск шукайте нижче:

Вікторія про помилки юності та недовіру батьків. Детектор брехні випуск 8 від 22.03.2021