ДВА ЧОБОТИ ПАРА: М‘ЯКОТІЛИЙ ЧОЛОВІК ТА НАСТИРЛИВА ДРУЖИНА, ЯКА ЗМУШУЄ ХОВАТИСЯ ВІД НЕЇ

Аліна та Олександр Сіроштан – подружжя, яке разом уже 9 років. Пара неоднократно розлучалась, потім знову одружувалась, а згодом розійшлась вкотре. Чому дружина та чоловік не можуть з‘ясувати відносини між собою? Чому вони не довіряють один одному та що змусило їх вдатися до крайнощів – пройти поліграф обом?

Вітаю Вас, шановні читачі, сьогодні я – Володимир Ведмідь, вирушаю на пошук правди та істини задля порятунку молодої сім‘ї. Жодна емоція, реакція чи думка не прослизне повз мене, а тим більш – повз непідкупний поліграф. У тандемі ми, безкомпромісні та суворі, здатні знайти відповіді на всі питання, що можуть цікавити як респондентів, так і замовників.

Поліграфолог Володимир Ведмідь


Першою проходити тестування на поліграфі згодилась Аліна. Дівчині набридлі постійні розлучення з чоловіком, вона хоче з’ясувати – чи є між ними почуття, та, взагалі, кохання? У пари є трирічний син, наразі жінка виховує його сама. Але чому дорослі люди не можуть розібратися між собою самостійно, чому вони звернулись за поміччю до поліграфа? У кожного своя правда і ніхто не хоче поступитись іншому.

Аліна нарікає на батьків Олександра – жінка переконана, що він був би ідеальним чоловіком, якби був би сиротою.

Занадто сильна заява, чи не так? Під час перевірки я був вражений, реакції викликані цим питанням просто зашкалювали, це свідчило про те, що ця тема є дуже болісною для жінки. Вона ненавидить батьків свого коханого і ця ненависть живе у душі дівчини дуже давно. Але, як би не ненавиділа їх Аліна, завдяки їм Олександр має квартиру та машину. Сіроштан розуміє, без цих атрибутів їй було б важко, адже для оренди житла потрібні чималі кошти і працювати для забезпечення розкоші жінка не налаштована.

Аліна Сіроштан проходить детектор брехні


Олександр в свою чергу має позицію «дають – бери, б’ють – біжи», досить радо приймає подарунки і подачки батьків та йде до них за першим покликом.

Виявилось, що подружжя досить часто свариться та робить це так, що доходило до жахливого – Олександр душив Аліну та навіть не вибачився згодом за це. Чоловік стабільно зривається декілька разів на місяць, він не бачить у цьому проблеми.

У житті дитини Олександр активну участь не бере. Виділяє кошти, коли того випрошує дружина. Чоловік аргументує це тим, що має складну, напружену та небезпечну роботу. Він працює кур’єром у службі доставки. Згоден, не кожний витримає.

Олександр Сіроштан на телепередачі "Детектор брехні"

Аліна та Олександр вже 2 роки не живуть разом, але іноді зустрічаються заради сексу. Виявилось, що Аліна згодна була пустити в дім малознайомого чоловіка аби зайнятися з ним коханням. Я був шокований, Олександр знав, що Аліна листується з іншими, а один з них навіть приїжджав до неї. Але поліграф виявив істину – зрад не було, причому як з боку Аліни, так і з боку Олександра. У жінки Олександр був і є єдиним сексуальним партнером.


У крісло Детектора Брехні сів Олександр. Він переконався, що дружина не зраджувала йому і тепер був готовий відповісти на питання. Виявилось, що чоловік вдруге одружився на Аліні, адже йому зручно мати поряд людину, яка буде служницею – прибирати та готувати. Але Сіроштан має ряд претензій, його не влаштовує рівень виконання хатніх справ, він хоче, щоб жінка готувала більше та краще, а прибирала ретельніше та якісніше.

Олександр вважає Аліну надокучливим стервом. Дійсно, всі реакції вказували на те, що це правда.

Аргументує тим, що жінка дзвонить йому по 10 разів на день, надокучує та постійно вимагає до себе уваги. Далі  – більше. У ході тестування з’ясувалось, що Олександр колись переховувався від напористої дружини у гаражі, прикриваючись ремонтом машини, а коли та його знайшла – почав тікати.

При питаннях про зраду реакції Олександра були просто вражаючими, вони не те, що не схвилювали чоловіка, вони не викликали жодної емоції.

Не дивлячись на всі негаразди між чоловіком та жінкою, претензії один до одного та регулярні сварки, при питанні Олександру «Чи досі любите Ви Аліну?», відповідь «Так» виявилась цілковитою правдою. Пара згодна змінюватись, заради щасливого майбутнього вони, принаймні, пообіцяли спробувати.

Я радий, що пошук правди закінчився “хеппі ендом”. Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів та я, її виконавчий директор, Володимир Ведмідь, докладемо всі зусиллся для того, щоб кожне замовлення закінчувалось саме так!


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск знаходиться нижче:

Подружжя з’ясовує стосунки на поліграфі! Детектор брехні випуск 5 від 01.03.2021