ДРУЖИНА ПОРНО ЗНІМАЛА – ЧУЖОМУ ВІДПРАВЛЯЛА?

До об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери» звернулись представники програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА» з проханням допомогти розібратись герою їх програми Євгену, чи дійсно його кохана дружина його нахабно зраджує. Дана ситуація для нас є вже звичною, тож ми погодились провести тест на поліграфі у Києві та були готові до будь-якого фіналу цієї любовної історії.


Що ж сталось? Євген зателефонував до хворого на серце сина запитати про його здоров’я, однак від почутого сам мало не отримав сердечний приступ. Син повідомив батьку, що до матері в кімнату приходив інший чоловік, який потім залишався спати з жінкою в одному ліжку. Євген в подальшому навіть знайшов фото-докази, на яких фігурував сусід по квартирі, у яку подружжя нещодавно переїхало.

Євген в розпачі, адже за вісім років шлюбу з дружиною у них не було жодного спільного фото. Тепер чоловік сумнівається, чи зраджувала йому кохана всі вісім років та навіть вже не вірить, що молодший син саме від нього. Євген відмовляється довіряти словам жінки та вимагає посадити її на детектор брехні і зробити тест ДНК.

За свідченнями Євгена, він також знайшов переписки на Тетяниному телефоні, який чоловік їй сам і подарував. Чи зраджувала дружина Євгена ми з Вами дізнаємось точно вже після тесту на поліграфі. Основний підозрюваний Євгена є колишнім хлопцем Тетяни. Виявляється, 8 років тому вона покинула його, обравши саме Євгена.

В ході розслідування здавалось би звичайної та простої теми ми встановили інші жахливі події. Подруги Тані запевняють, що Євген є звичайним домашнім тираном, нахабою та алкоголіком, який постійно б’є свою жінку, звинувачуючи у зрадах безпідставно. Всі звинувачення Євгена закінчуються побоями, а Тетяна ночами тікає від тортур коханого.

З досвіду, подібні випадки тягнуть за собою не лише ревнощі та зради. Дуже часто, в центрі схожих історій фігурує алкоголь, проблеми з особистим вихованням та навіть вживання наркотиків. Скільки ми вже бачили історій, коли герої напившись, мало не вбивали один одного? Можливо історія Тетяни та Євгена не є виключенням?

Тетяна, дружина Євгена, наразі вже подала на розлучення та прагне забути всі знущання Євгена в свій бік. Дівчина розлючена, адже не може довести чоловіку, що їх найменша дитина є спільною. Тетяна стверджує, що у неї ніколи не було роману з колишнім хлопцем, тому у них аж ніяк не може бути спільних дітей. Запевняє, що біологічним батьком найменшого хлопчика є саме чоловік Євген.

Тетяна, вже прийнявши тверде рішення розлучитись, все ж таки зізналась, що дійсно зраджувала Євгену. На момент зйомки програми вона вже не приховувала наявність іншого чоловіка, якого кохає – у цьому Євген був правий. Новим коханням Тетяни виявився той самий сусід по квартирі. Проте було ще багато запитань, на які досі не було відповідей.


Тим часом поліграфолог уже провів дослідження на поліграфі з обома членами родини.

Ігор Іщук розповів, що був вражений відвертістю як Тетяни, так і Євгена. З’ясувались жахливі подробиці: Тетяна знімала на камеру телефону відео порнографічного характеру, які за гроші надсилала у соціальних мережах. У цій ситуації, Євген, забувши про принципи, дозволяв їй це робити, та навіть заохочував.

Щодо Євгена, то він також неодноразово зраджував Тетяну.

Однак у цій ситуації фінал видався щасливим для ревнивця. Євген дійсно є біологічним батьком найменшої дитини.


Надіємось, ситуація буде слугувати прикладом для багатьох, а ми черговий раз впевнились у дієвості детектора брехні, навіть у такій пікантній ситуації, як подружня зрада.

Як завжди, робіть висновки самостійно, переглянувши відео за посиланням нижче: