ДОЛАЄМО ІНОЗЕМНІ КОРДОНИ – БІЛЬШЕ 10 СПЕЦІАЛІСТІВ ПІДГОТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПОЛІГРАФОЛОГІВ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ!

Чудова новина як для ВАП-у так і для Національної гвардії України, адже в кінці 2021 року Асоціація підготувала понад 10 поліграфологів! І це ще не всі приємнощі, бо ми поставили сертифіковані, відповідні ДСТУ 8692:2016, вітчизняні поліграфи Рубікон на заміну американським приладам Axcition!

Наголошую, що офіційним дилером з продажу та обслуговування поліграфів RUBICON в Україні є ФОП Ведмідь Володимир Анатолійович. Все устаткування поліграфів Рубікон повністю відповідає міжнародним стандартам і суттєво дешевше закордонних аналогів. При розробці комп’ютерного поліграфа «РУБІКОН» використовуються найпередовіші технології, що існують на сьогоднішній день, а саме: екологічно чисті матеріали, сім реєстраційних каналів, надійні конектори та якісні давачі, підвищена гарантія до 3 років.

Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів вдячна Національній гвардії України за довіру, високу оцінку та плідну співпрацю! Долаємо іноземні загрози та підтримуємо вітчизняного виробника разом! 

Подяка поліграфологу Ведмедю Володимиру Анатолійовичу від Національної гвардії України


Подяка поліграфологу Ведмедю Володимиру Анатолійовичу від Національної гвардії України

#вапдіє