ДІТИ ДЛЯ ВТІХИ ПАСТОРА? ЩО ПОКАЖЕ ДЕТЕКТОР БРЕХНІ?

Цього разу розбираємось з дуже заплутаною ситуацією: чи дійсно діти для втіхи пастора, або може  присутність пастора в житті дітей є втіхою для них самих? Без детектора брехні не розібратись.

Отримавши запит від програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА», об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери» не змогли пройти повз. Поліграфолог Ігор Іщук розбирався з ситуацією разом з ведучим та експертами програми, провівши тест на поліграфі в Києві, адже як ще встановити істину, як не без застосування детектора брехні?

Ситуація набула неабиякого розголосу серед невеликої громади. В центрі подій двоє хлопчиків, яких привела рідна мати до пастора. Зауважу, що про причини будемо говорити дещо згодом – при встановленні деталей минулих на той час подій.

Очевидці пояснюють, що діти були в край занедбаному стані: схудлі, брудні та об’єктивно, з розвитком не по власному віку – вони не вміли їсти, уявляєте собі?  Вказують, що діти були схожі на вовченят – постійно кричали та ричали, ледь могли розмовляти, а розмір голови не відповідав розмірам тіла. Мати ж, зі слів дружини пастора, в свої 26 років виглядала на всі 40 та молила про прихисток. В чому ж суть? Що штовхнуло матір привести рідних дітей в чужу оселю? Та що ж могло відбуватись у дітей, щоб вони більше були подібні на вовченят, ані ж на людей?


З іншого боку обставин знаходиться пастор, який прихистив діток. Але чому до нього прийшла поліція? Що саме зробив священнослужитель, викликавши на себе обурення громадськості? Яку страшну правду може викрити детектор, адже лише він розставить всі крапки над «і». Давайте розбиратись.

Зі слів поліграфолога Ігоря Іщука, розмова видалась нелегкою. Проте він чудово розумів, що лише поліграф зможе пролити світло на ситуацію. На початку обговорення він не міг собі уявити, які ж жахи могли пережити діти.

В ході обговорення стало очевидно, що мати зовсім не опікувалась дітьми. Пробувши під прихистком пастора, вона обманом покинула дітей на нього та поїхала додому. Однак через рік ситуація зіграла злий жарт з людьми, які опікувались малими «вовченятами»: поліція та соціальні служби відібрали дітей, пред’явивши пастору обвинувачення по факту насилля над неповнолітніми. Далі будемо розбиратися чому дітей все ж таки забрали з центру допомоги пастора та які таємниці розкриються в ході тесту на поліграфі?

Стало очевидно: мати діток, попри допомогу, обвинувачує пастора у тому, що він ґвалтував її хлопчиків. Розбирались покроково. «Мій малолітній син став жертвою насилля», –  стверджувала жінка, наче, пастор та його дружина цілий рік відмовляли їй у спілкуванні з рідними синами. Каже, що після примусового повернення дітей їй вони виглядали наляканими. Зі слів же Ігоря Іщука, діти були охайними, опрятними та чистими, а розвиток їх вже не відповідав тому опису, який озвучувався з самого початку програми. Однак мати продовжувала звинувачувати в зґвалтуванні священника, ніби старший син Богдан сам їй про це розповів. Дуже заплутана історія, чи не так? Без поліграфа точно не розібратись.


Знаєте що найцікавіше? Далі з’явився ще один фігурант справи в зґвалтуванні – співмешканець матері дітей. Однак вона ж категорично заперечує його причетність, вказуючи, що розбещення вчинив саме пастор. Про які злочини на момент обговорення ситуації ніхто навіть не міг знати та підозрювати?


Пастор всю розмову в студії поводив себе виважено. Можна було припустити, що він напевне думав про те, як же обманути поліграф, адже він повністю заперечував факт сексуального насилля над хлопцями, однак виявилось, що він приймав разом з ними ванну, проводив час разом.. Чи можливі інші дії, про які ми дізнаємось згодом після тесту на поліграфі? Чи була протидія дослідженню?

Поліграфолог Ігор Іщук протестував на детекторі брехні матір хлопчиків та пастора. Тож зараз ми дізнаємось правду. Як на мене, шкода, що тест на детекторі брехні не пройшов Іван – співмешканець матері дітей. Попри це, ситуація буде зрозумілою після дослідження.


Після тесту Ігор Іщук був переконаний та дав чітку відповідь: пастор не чинив протидії дослідженню на поліграфі та не ґвалтував дітей.  Ситуація ніби вирішилась? Однак наразі результати тесту по матері двох хлопчиків. Дуже цікаво…

Зі слів Ігоря, мати дітей дуже багато обманює. Вона влаштувала власне життя таким чином, що дітки страждають. А найстрашніше, зараз уважно: МАТИ З СПІВМЕШКАНЦЕМ ІВАНОМ ЗАЛУЧАЛИ ДІТЕЙ ДО СВОЇХ ІНТИМНИХ ІГОР. Тепер Ви розумієте навіщо в різних життєвих ситуаціях потрібен поліграф?


Після вердикту поліграфолога мати зізналась у всьому. Дійсно, співмешканець прямо бив її, примушуючи залучити дітей до спільних сексуальних утіх.

Що далі? – А далі слідство над матір’ю. В черговий раз поліграф пролив істину на події.

Детальніше у посиланні на відео зі студії програми:

Об’єднання експертів – поліграфологів «Ведмідь, Іщук та партнери» готові прийти на допомогу кожному, адже наша задача чітка – ми не звинувачуємо, а дізнаємось правду.