ДЕТЕКТОР БРЕХНІ НА СТБ: ЯК БАТЬКІВСЬКІ ПОМИЛКИ РУЙНУЮТЬ ЖИТТЯ ДІТЕЙ

Хотів би розповісти Вам історію однієї дівчини, яка ризикнула поборотися за правду та пройти тест на поліграфі для проєкту «Детектор брехні» на СТБ. Це – Анастасія Ташабаєва.

Анастасія Ташабаєва в проєкті Детектор Брехні

Анастасія Ташабаєва, героїня проєкту “Детектор брехні” на СТБ

Я є експертом поліграфологом на «Детекторі брехні» СТБ та перед тестом проводжу детальну бесіду з досліджуваними. В ході подібних бесід дізнаєшся про внутрішній світ людини, намагаєшся зрозуміти її мотиви і прагнення, допомогти їй не схибити і сказати правду передусім собі.

Поліграфолог Володимир Ведмідь

Поліграфолог, який тестує всіх респондентів для проекту “Детектор брехні” на СТБ, Ведмідь Володимир Анатолійович

Анастасія ніколи не чула від батьків слів любові, прийшла на проєкт розібратися з собою, а в результаті відкрила зовсім інші карти.

До кімнати увійшла гарна дівчина, з милою посмішкою та дещо сором’язливим поглядом. Що ховається за привабливою зовнішністю та мовчазним характером? Адже кажуть, що тиха вода греблю рве, випуск з Анастасією саме про це. Тому за допомогою такої перевірки є можливість переконатися в правильності твердження чи навпаки, спростувати його.

Анастасія – молода мама, яка, звичайно, хоче дати найкраще виховання своїй донечці. Вона впевнена, що батьки допускалися помилок у її вихованні, а детектор допоможе розібратися у всьому та уникнути цих помилок їй самій. «Хто ж не робить помилок?» – запитаєте Ви, та все не так просто як здавалося.


Тато Насті – не знає міри у спортивному вихованні. Настя пригадує, вже з посмішкою на обличчі, що він не реагував на її травми, а також, як вдалося виявити, одним з найкращих часів дитинства вона вважає час перебування у лікарні, адже це був єдиний період, коли тато-тиран по-батьківськи міг приділити увагу доньці. До того ж, спорт був єдиною можливістю для Насті отримати кишенькові гроші, але нормативи були такі, що навіть при великому бажанні достатньо грошей отримати було просто неможливо.

Ще більш шокуючим виявився факт, що в батька була коханка, вона ж рідна сестра його дружини, мами Насті, а крім того, вони, як виявилося, тривалий час проживали в одному будинку.

Чоловік цікавиться астрологією і саме вона хитрим чином підказала йому, що його дружина – жінка непостійна, адже народилася в один день з Аллою Пугачовою, а значить – їм не оминути розлучення.

Перевірка на поліграфі Анастасії Ташабаєвої

Як проходять тести на поліграфі в проекті “Детектор брехні” на СТБ

Мама, в свою чергу, не опиралася таким методам виховання. Чи то від небажання вести марну боротьбу з чоловіком-тираном, чи то від певного егоїзму. Вона працювала, отже хоч який, а все ж заробіток, який покривав би її потреби, мала, але на доньку їй грошей не вистачало, як коментує вона сама.

Настя підростала, гроші на власні потреби ставали все необхіднішими, це спонукало дівчину шукати роботу. Пошуки легких грошей привели її до роботи танцівниці в нічних клубах. Спочатку нічого не передвіщало біди, але одного разу Настя почула «потрібно постояти біля пульту dj топлес або грошей не отримаєш». Не маючи ні копійки в кишені, навіть на дорогу додому, дівчина виконала такі умови, а нині, згадуючи про це, заплакала.

Як показав поліграф, питання, пов’язані з цим, для Анастасії дуже суперечливі і хвилюючі. Вона звинувачує у цьому матір, адже якби та, як жінка, розуміла її потреби і допомагала фінансово – можливо, такого б не трапилося.


Особисте життя Анастасії також не без сюрпризів. Дівчина умудрилася закохатися в цигана, нічого незвичного: романтика, прогулянки, доки не гримнула новина про вагітність. Тут то й знесло юнака вітром відповідальності. Далі найтяжче – вагання, роздуми про аборт, рішення залишити дитину, якому Настя зараз дуже радіє. Дівчина відкрила душу своєму другу, розповіла про ситуацію, а він, давно закоханий у неї, забрав її до себе, хоча для Насті, як виявилося, він був першим ліпшим, для шлюбу «на зло». Дівчині «щастило» на одружених чоловіків, про такий їх сімейний стан вона дізнавалася вже в стосунках, одним із таких виявився згодом і циган.


Ось так відбувалась передтестова бесіда з Анастасією:

З Вами у потрібну хвилину

Експерт-поліграфолог Володимир Ведмідь

096 966 9000


#ведмідьдіє

#ведмідьтестує