ЧОМУ МАТИ ОТРИМУЄ РЕГУЛЯРНІ ЗНУЩАННЯ ЗАМІСТЬ ВДЯЧНОСТІ ВІД ПРИЙОМНОЇ ДИТИНИ, ТА ЧИ ЗМОЖЕ ДОНЬКА ВИМОЛИТИ ПРОБАЧЕННЯ ЗА РОКИ ОБРАЗ?

Ірина Завгородня – прийомна дитина, що зростала в достатку, любові та увазі. Люблячий батько, надзвичайно чуйна мати, чому ж таке за відношення Ірина віддячувала образами та приниженнями? Чи історія не такая біла та пухнаста, як здається на перший погляд? Без упереджень і вагань розбиратись вирушаю я – Володимир Ведмідь, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів.

Мама Ірини вдочерила її коли тій було 7 днів! Батьки дуже сильно любили дівчинку, ні в чому не відмовляли їй. У 12 років Завгородня дізналась про біологічну нерідність мати і тата і це глибоко ранило її. Під час передтестової бесіди Ірина намагалась дещо маніпулювати і уникати чітких відповідей. Отримані жваві реакції я розшифрував, як нещирість тому був вимушений призупинити тестування і дати їй час усвідомити чесність для себе, перш за все. Інакше було б занадто багато брехні.

Перевірка на поліграфі приймальної дочки

«Ви і досі ображені на Наталію, бо та не сказала Вам, що Ви – нерідна донька?». Відповідь «Так» була правдою. Кожен стоїть на своєму, Ірина приймає позицію образи і болю, а Наталія впевнена, що сказала б правду доньці сама, коли б та виросла.


«Ви займалися сексом за гроші у віці 13 років?».  Отакої…Під час тестування і відповідей Ірина плутала вік, коли займалась сексом за гроші. Це були і 14, і 15, і 16 років. Задаючи питання під різним кутом я виявив істину, адже пам’ять не обдуриш, так само як і реакції. Ірина пояснила: вона намагалась працювати, працювала на ринку, але там не платили достатньо. Вона обрала інший шлях заробітку, бо потребувала фінансів і не бажала жити з батьками. Мати намаглась допомогти донці, але та зовсім не сприймала її. Завгородня не розкривала своє місцезнаходження і Наталія не могла знайти її по декілька місяців.

В ході тестування Ірина зізналась, що мала більше 100 сексуальних партнерів.

Поліграми під час перевірки на поліграфі

«Ви отримували задоволення коли били прийомну матір Наталію?». Дуже важке питання. Наталія скористалась правом не почути відповідь на поставлене питання і натиснула кнопку, що дає право 1 раз промовчати. Досить рідке явище на проекті «Детектор Брехні», але іноді психологічне напруження доходить до критичних точок.

Я задав наступне питання і відповідь на нього була досить неочікуваною для мене. «Ви щиро шкодуєте про все, що заподіяли Наталії?». Ірина відповіла «Ні»! Я був шокований!  В ході передтестової бесіди Ірина відповіла «Так», плачучи. За показниками шкірно-гальванічної реакції я виявив, що Ірина бреше, але під час проекту вона інтуітивно відчула, що потрібно змінити відповідь. Завгородня боїться, що її власні діти можуть ставитись до неї так само, як вона до Наталії.

Перевірка на поліграфі для телепередачі "Детектор Брехні"

Наталія завжди була поруч з Іриною в складні життєві моменти, підтримувала та піклувалась про неї.

«Ви продовжуєте спілкуватись з прийомною мамою лише заради матеріального зиску?». Ірина відповіла «Ні» і це…брехня! В ході дослідження я задав цілу купу варіацій мотивів для продовження спілкування однак, на жаль, інших варіантів окрім спадщини я не виявив.


Що ж, я ладен знаходити правду як би глибоко у душі вона не була б захована. Звертайтесь, шановні, Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів – ми працюємо для Вас.


#ведмідьдіє

Посилання на випуск нижче:

Ирина не может простить матери многолетнюю ложь. Детектор лжи выпуск 15 от 07.12.2020