ЧОМУ ЮНАК ВИБОРЮЄ СХВАЛЕННЯ ВЛАСНОЇ РОДИНИ ЧЕРЕЗ ПОЛІГРАФ? ДОСЛУХАТИСЬ ПОРАД ЧИ ЖИТИ ВЛАСНИМ ЖИТТЯМ?

Досить дивно коли діти вимушені «виборювати» повагу і схавлення своїх вчинків у власних батьків. Дивно, але так буває. Мій сьогодішній респондент готовий поділитись своїм досвідом і пояснити, що це таке – не відчувати підтримку від найближчих та постійно щось доводити своїй родині.

Юнак за допомогою поліграфу бажає довести своїм батькам правду

Євген Кичко, 23 роки, Київ. За все своє самостійне життя мав лише одну нетривалу роботу. Зараз стверджує, що займається неймовірно перспективним проектом, але батько не вірить у це. Відповідаючи на питання Євген був схвильований. Кожне з питань давалось йому нелегко, він згадував минуле і це минуле його ранило. Аналізуючи свою багаторічну практику я можу заявити, що досить часто саме люди, які проходять тестування не готові до правди.

«Ви зневажаєте батьків за те, що для них важливіші статуси, аніж почуття власних дітей?». Євген сказав «Так» і це була правда. В ході тестування і розмови з респондентом я зрозумів, що тема любові взагалі табуйована в цій родині. Вони не кажуть один одному «я тебе люблю», батько Євгена взагалі вважає, що чоловік не повинен любити нікого, бо це робить його слабким та вразливим. Дітям не вистачає цих слів, а Євген зізнається, що має молодшу сестру і зараз бачить як батьки з нею повторюють ті ж самі помилки виховання, як з ним.


Перевірка на поліграфі юнака

«Це Ви вигадали зняти відео знущання над однокласником, аби стати відомим в інтернеті?».

Питання яке досить глибоко розкриває суть стосунків між сином та батьками. Як відомо, все йде з дитинства, чому Євген вчиняв такі речі, що та кому він хотів цими вчинками довести? Після відповіді на це питання Євген знітився, кудись поділась його самовпевненість. Його підсвідомість говорила одне, а він нам інше, хлопець намагався брехати, але таки спроби я одразу відсікав. Він зізнався, що дійсно такий момент був. За спробу знущання Євгена відрахували з ліцею. Цікаво, що саме бажання стати відомим керувало юнаком, бо, зазвичай, за цим свідомим прагненням стоїть бажання визнання. І якщо дитина не отримую цю потребу у власній родині вона починає шукати її за її межами.


«Ви принижували інших аби бодай якось привернути до себе увагу батька?». Ствердна відповідь була правдою. Батько визнав, що сином ніколи не займався і зараз між ними немає міцних стосунків де вони можуть довіряти один одному або просто спілкуватись.

Поліграфолог Володимир Ведмідь

«Ви боїтеся зближатись з батьками, бо вони знову можуть відправити Вас до наркологічного центру?». Оце так, схоже, що респондент мені розказав не все. Пояснив, що такий випадок дійсно був і певний час він курив марихуану, але наркоманом чи залежним від «травки» себе не вважає. Батьки думають протилежне. Тато Євгенія розповідає, що з сином коїлось щось дуже дивне, він перебував ніби у маніакальному, незрівноваженому стані 10 днів, тому він був вимушений викликати лікарів. Євген провів 11 днів у реабілітаційному центрі де йому давали ліки, які згодом вплинули на здоров’я юнака. Кичко ображений на тата, який змусив його лікуватись, бо вважає, що вживані ліки «перетворили його на овоча». Після повернення з центра хлопцю висунули ультиматум: або лікуєшся далі, або живеш самостійно окремо від нас. Він обрав друге.

А чи дійсно Євген не може наладити своє життя через батьків чи це просто небажання брати відповідальність за свої вчинки?

«Ви шукаєте приводи, аби не працювати та завдяки хитрощам виманювати в людей гроші?».

Кичко сказав «Ні» і…збрехав! Досить часто люди самі не готові до правди. Євген стверджує, що не має наміру обманювати людей, але його реакції говорили зовсім протилежне.


Я, Володимир Ведмідь, вкотре відкрив правду ще одній родині і я акцентую увагу на тому, як важливо підтримувати теплі та, найголовніше, щирі стосунки зі своїми рідними. А для всіх нещирих працюємо ми – Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів. Звертайтесь.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Как доказать родителям, что ты чего-то стоишь? Детектор лжи выпуск 11 от 09.11.2020