ЧОЛОВІК ТА ТРОЄ ДІТЕЙ ЧИ ЧЕРГОВА ДОЗА НАРКОТИКІВ? ЩО ЗМУШУЄ ЖІНКУ СВІДОМО РОБИТИ ВИБІР НЕ НА КОРИСТЬ СІМ’Ї?

Люблячий чоловік з трьома дітьми та нова доза дешевого «кайфу». Ось такі дві позиції опинились на життєвих терезах Юлії Голубевої.

Чи заслуговують діти, щоб їхню потребу у турботі та маминій ласці розмінювали на порцію синтетичного наркотика за 200 гривень?

Детектор Брехні на СТБ висвітлює болючі і дуже тяжкі історії українців. Нове тестування, зізнаюсь, було саме таким. Бачивши багато і пропускаючи крізь себе переживання кожного респондента, особливо, якщо тема стосується сім‘ї та проблем з наркотиками, можна дуже швидко «вигоріти», втративши свої професійні вміння. Емоції з мого боку в таких ситуаціях просто неприпустимі, тому я стаю залізним і холодним, як поліграф, тестуючи максимально чітко та без співчуттів. Саме це, на
перший погляд, жорстоке вміння дозволяє знайти правду та істині мотиви жахливих вчинків.


Перевірка наркозалежної матері на поліграфі

Юлія Голубева, 36 років, безробітня. Жінка прийшла з нестримним бажанням довести своїм дітям та чоловіку, що ладна змінюватись заради сім’ї та не вважає більше за потрібне вживати наркотики. Дитинство Юлії було важким. Батько пішов з сім’ї, а мати, під натиском тягаря, що звалився на її плечі, почала пити. Діти були покинуті на виховання самі собі. Юлія з дитинства мріяла про власну родину і через це навіть навмисне завагітніла в 17 років. Але не від свого чоловіка, з яким живе зараз і виховує двох спільних дітей. Колишній Юлії, батько її старшого сина, мав проблеми з вживанням наркотичних речовин, потім потрапив у в’язницю, а згодом зовсім зник з життя хлопця.

Перевірка наркозалежної жінки на детекторі брехні


«Ви переконані, що стали наркоманкою через власну матір?» відповідь – «Так» і це правда. У ході передтестової бесіди Юля була спокійною та навіть намагалась жартувати. І от, підіймаючи питання про матір, я помітив, що Юля змінилась. Емоції почали захоплювати її.

Майже 5 років Голубева вживала наркотики. Вперше спробувала в 14-річному віці.

Після цього періодично вживала. Звичайно, це повело за собою величезну кількість проблем.


Теперішній чоловік Юлії, Джахід, терпить усе та допомогає дружині заради детей. Жінка зізналась, що крала гроші у власної родини для того, щоб купити «дозу». Реагування на це питання було досить бурхливим, дуже швидко зросла шкірно-гальванічна реакція, хоча серцебиття, дихання і тремор були у нормі. Я зрозумів, що Юлія каже абсолютну правду.
Коханий Голубевої намагається обмежувати жінку. Він забирає у неї телефон, контролює місцезнаходження, навіть намагався знайти дилерів і заборонити їм продавати речовини Юлії. Джахід зізнався, коли дізнався про залежність дружини, був сам не свій. Хотів забрати дітей та поїхати з країни, був дуже злий, навіть ладен був вбити її. Але людяність і почуття змушують чоловіка щодня робити свідомий вибір у бік порятунку коханої.

Поліграфолог Володимир Ведмідь


Голубева не вживає вже майже півроку і каже, що більше ніколи не хоче повертатись до цього. Під час тестування я навмисне звернув увагу на окремі канали поліграфу, що описують стан людини. А саме фотоплетизмограма, що має так звані дикретичні зубці. Їх кількість вказує на те, чи є інтоксикація організму чи її немає. Я побачив 1 зубець і це норма, що вказує на тверезість респондента. Діти, чоловік та мати Юлії ладні підтримувати її на важкому шляху виправлення та позбавлення від залежності. Віримо, що все вдасться.


Я, Володимир Ведмідь, запевняю Вас – складні ситуації не лякають Всеукраїнську Асоціацію Поліграфологів. Ми ладні впоратись з будь-чим.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск знаходиться нижче:

Наркозалежність руйнує сім’ю Юлії. Детектор брехні випуск 12 від 19.04.2021