ЧИ ПРИЧЕТНИЙ ПАСИНОК ДО ЖОРСТОКОГО ВБИВСТВА ВІТЧИМА ТА ЯК ПОВІРИТИ В ЩИРІСТЬ ШЛЮБУ ПРОФЕСІЙНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ СТРИПТИЗЕРКИ З АМЕРИКАНЦЕМ, СТАРШИМ НА 40 РОКІВ?

Моторошне вбивство, що невдовзі було зам’яте, підозри, які тягнуться багато років, та неможливість нормального спілкування брата і сестри. Чому вже дорослий Євген Лупанов майже через 20 років змушений доводити своїй сестрі Ганні, що кров вітчима не на його руках?

Запальна, за її словами «професійна» стриптизерка, з 8 розміром грудей, що гастролює нічними клубами Америки, бажає переконати всіх: її шлюб з 70- річним американцем не фікція і, що парадоксально у такій ситуації, може бути місце щирому коханню. Чи справді казка може бути реальністю або ж Анна Рей витончено і розрахунково маніпулює грошима і почуттями
іноземця?
Але про все послідовно, шановні читачі. Виявити дорогоцінну істину у таких заплутаних, важких та місцями навіть фантастичних ситуаціях я, Володимир Ведмідь, поліграфолог з багаторічним стажем, вирушаю прямо зараз.

Перевірка на детекторі брехні пасинка щодо вбивства вітчима

Зізнаюсь, іноді відчуваю себе археологом людських душ, адже справжні наміри респондента, як правило, заховані надзвичайно глибокого у свідомості. І я, як справжній скарбошукач, копаю все глибше і глибше для того, щоб знайти найдорожчу коштовність у цьому світі – правду.

Отже, Євген Лупанов, 35 років. Чоловік потрапив у моє крісло аби довести свою непричетність та примиритись зі своєю зведеною сестрою Ганною, що з 12 років вважає чоловіка винним у смерті свого батька. Зазначу, що чи не вперше до мене прийшов абсолютно беземоційний герой. Відсутність яскраво виражених почуттів до чого-небудь, всесвітній та непохитній спокій могли б збити багатьох спеціалістів з пантелику. Але не мене. Аналізуючи шкірно-гальванічну реакцію, потовиділення, я зрозумів, що зовні Євгена штиль, але всередині – буря.

Перевірка на поліграфі пасинка щодо вбивства вітчима

Ставлення сестри до зведеного брата неоднозначне. Виявилось, що в глибині душі жінка відчуває образу на свого брата за те, що він не підтримував дівчину та не приїздив до неї після смерті вітчима, хоча вона вкрай потребувала цього. Стосунки вітчима з Євгеном
були складні та напружені. В дитинстві він шантажем змусив хлопця поїхати жити до рідного батька, майже заборонивши проводити час з мамою. На жаль, проблеми з алкоголем, побиття жінки та дітей були частими супутниками цієї родини. Все кардинально змінилось, коли чоловіка, вітчима Євгена та батька Ганни, знайшли жорстоко вбитим. Його тіло довелось в буквальному сенсі слова збирати по шматкам. На жаль, наразі і досі невідомо, хто вбивця та які у нього були мотиви. Ганна була ж переконана, що в смерті батька був задіяний зведений брат, адже під час сварок він неодноразово погрожував чоловіку вбивством.


На питання «Чи причетні Ви якимось чином до смерті вітчима?» Євген відповів – «Ні».

Поліграф підтвердив, що це правда. Тестування дало змогу людям зробити перший крок до найголовнішого – порозуміння. Багато років Євген та Ганна не могли знайти спільну мову через те, що не зізнавались один одному щиро, що відчувають. Євген зрозумів та сказав, що почуває себе винуватим перед сестрою та зараз ладен робити багато чого аби дівчина пішла на контакт. Віримо у те, що це взаємно.


Рухаємося далі, наступний респондент – Анна Рей, 29 років. Яскрава, епатажна, дівчина ураган, яку дуже важко не помітити.

Стриптизерка за покликанням, дипломат за фахом.

Перевірка на поліграфі стриптизерки

Анна бажає довести своєму чоловіку та друзям, що шлюб з 70-річним Стівеном не фікція, а щирі почуття. «Ремесло»,
яким Анна заробляє собі на життя, викликає подив, а інколи і зачасту осуд у суспільстві. Але не все так однозначно. За свою професійну діяльність я бачив багато, тому без упереджень ставлюсь до кожного, хто потрапляє в моє крісло. Питання сім’ї та стосунків з чоловіком досить болючі для дівчини, вони викликають бурхливу реакцію, а от чи щирими були її відповіді? Нам
належить дізнатися.


Вибір професії Анна аргументує тим, що батька у неї не було, тому зараз вона намагається компенсувати відсутність чоловічої уваги та турботи відвертими танцями. 13 років тому Рей почала працювати танцівницею, за цей час жінка змінила свій 2 розмір грудей на 8 та збільшила губи. Анна зізнається, зробила це тому, що «ідеальним» жінкам після леза пластичного хірурга платили набагато більше, заробіток доходив до 2000 доларів на день, а іноді навіть і набагато більше. До речі, не дивлячись на роботу стриптизеркою, Анна вважає секс за гроші неприпустимим для себе, хоча її колеги активно практикували такий додатковий шлях отримання винагороди.

Чи кохає дівчина набагато старшого чоловіка

А тепер, найголовніше питання, заради якого Анна Рей звернулась за допомогою до поліграфу.

«Попри те, що всі знайомі вважали Ваш шлюб з 60-річним американцем фікцією Ви насправді кохали Стівена?»

відповідь «Так» і це правда! Проаналізувавши реакції дівчини, її міміку та поведінку я зробив висновок про достовірність результатів. Але, інтрига збережена, адже на питання «Чи кохаєте Ви Стівена досі?» Рей зволила не відповідати…Що ж, це власний вибір респондента, жоден поліграфолог не має права силоміць витягати правду.


Дві незалежні історії, двоє абсолютно різних людей, кардинально різні ситуації та одна залізобетонна мета кожного тестування – пошук правди. Будьте впевнені, шановні, Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів працює саме на цю мету.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск знаходиться нижче:

Ганна про справжню причину шлюбу з іноземцем. Детектор брехні випуск 11 від 12.04.2021