ЧИ ЛАДНЕ КОХАННЯ ЗМІНІТИ ЗАКЛЯТОГО ЛОВЕЛАСА, ТА ЧИ ЩИРІ ЦІ ЗМІНИ ВЗАГАЛІ?

Віталій Вихоть – чоловік, який готовий освідчитись своїй обраниці і зв’язати з нею шлюбом своє подальше життя. Однак, жінка боїться брехні, що заполонила їх стосунки. Хто ж правий та чи вдасться Марії знову повірити Віталію?

Перевірка на поліграфі ловеласа


Згоден, шановні, довіра – річ надзвичайно крихка. Пошкодивши бодай раз відновити її дуже важко. Але мій сьогоднішній респондент не втрачає надії склеїти розбиті уламки щирих стосунків за допомогою поліграфу. Він далеко не перший і точно не останній, хто звертається до мене з таким запитом і маю зауважити, що багатьом це вдається.

Марія зізнається, що чоловік, зраджував і не один раз. Виправдовує Віталія тим, що це було на початку відносин тоді, коли серйозного спільного майбутнього вони не планували. Окрім цього Марія виховує 8-річну дівчинку від минулого шлюбу. Хоче бачити поруч з собою вірного чоловіка якому можна довіряти на всі сто відсотків.

Володимир Ведмідь проводить перевірку на поліграфі

Перед самим тестом Віталій дуже сильно хвилювався. Проте, за показниками шкірно-гальванічної реакції і шкірного опору я з’ясував, що це не зв’язано з його намірами брехні це зв’язано з чимось іншим. Що ж, перше питання:

«У стосунках з жінками Ви шукали фінансовий зиск?».

Ствердна відповідь була правдою. Вихоть розповідає, завжди хотів познайомитись з «якоюсь силіконовою жіночкою, яка їздить на Каєні, або хоча б на БМВ». Цікаві бажання у дорослого 35-річного чоловіка, що ж, не мені судити.

«Ви наважились на стосунки з Марією, бо більше нікому не були потрібні?». Знову позитивна відповідь виявилась правдою. Віталій не мав стабільності у стосунках та, зізнається, що не міг бути щирим з дівчатами. З Марією вперше відчув підтримку та довіру. Вона сама сплачувала спільно взяті кредити та була опорою для Віталія. Він впевнений, що Марія це саме та жінка з якою він хоче створити родину.


В ході тесту я задав респонденту питання стосовно зрад. Чи були вони у період, коли між ним та Марією все було добре? На що він сказав «не пам’ятаю» і це була правда. Справа в тому, що у нього було багато контактів з жінками і він не виокремлював чіткі періоди.

Поліграфолог Володимир Ведмідь

«Ви готові відмовитись від сексу з іншими жінками заради створення родини з Марією?».

Питання, так сказати, просто у лоб. Віталій відповів… «Так» цим самим довівши свою щирість і справжні наміри змінюватись! Він не збрехав. Чоловік проявив серйозність своїх дій і бажання створювати нове життя. Хочу зазначити, що іноді готовність особисто пройти перевірку за допомогою поліграфа буде в рази потужнішим доказом, аніж просто слова. Бо це вчинок дійсно впевненої в собі та своїх словах людини.


Я, Володимир Ведмідь, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів допоможу Вам показувати наміри вчинками, а не словами.


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Виталий хочет доказать Марии, что больше не будет изменять. Детектор лжи выпуск 14 от 30.11.2020