ЧИ Є ЩИРІСТЬ У СТОСУНКАХ З ЖІНКОЮ, ЯКА СТАРША ЗА СВОГО ХЛОПЦЯ НА 18 РОКІВ?

Подвійні тестування для «Детектору Брехні» завжди подвійне навантаження та відповідальність для мене, адже кожна історія потребує психологічної стійкості та блискавичного аналізу отриманих реакцій, задля продуктивного пошуку істини.

Сьогодні мені довелось вивчати отримані поліграми двох, незалежних між собою, респондентів: Віталія Челахова та Віталіни Кашкахи. Обидва тестування були вкрай емоційними і це досить логічно, бо теми, що були підняті під час проходження поліграфу є дуже особистими та потаємними. Вирушаймо ж на чергове встановлення всіх крапок над «і» разом зі мною, шановні читачі!

Поліграфолог Володимир Ведмідь


Віталій Челахов, 33 роки, Маріуполь. До мого крісла завітав аби довести своїй матері, що його стосунки будуються на щирому коханні. Свою невпевненість жінка обґрунтовує невірою у те, що молодий та здоровий чоловік може покохати жінку, яка за віком є майже одноліткою власної мами. Різниця між Віталієм та його громадянською дружиною – 18 років.

З Оленою чоловік був знайомий з дитинства, адже вона є колегою матері Віталія, вони разом працювали провідницями на залізній дорозі. У своєму виборі Челахов впевнений, каже, що не хоче мати стосунки із одноліткою і дійсно любить обраницю. Дітей не бажає і цілковито задоволений тим, що має. «Ви впевнені, що матір зруйнувала всі ваші попередні стосунки?». Ствердна відповідь виявилась правдою. Своїми докорами та постійними зауваженнями мама буквально змушувала сина розлучатись з дівчатами. До речі, всі були старші за Віталія. В ході тестування виявилось, що Челахов вірить у те, що потайки матір заздрить Олені, адже в її подруги – молодий коханець. Під час усієї процедури проходження поліграфа мені було цікаво, що ж змушує чоловіка свідомо кожного разу обирати жінок старше за нього.

Перевірка на поліграфі Віталія Челахова, котрий стверджує, що кохає набагато старшу жінку

«Вам подобаються старші жінки, адже вони готові на все аби втримати біля себе молодого коханця?»,

– відповідь «Так» і о – диво! Мої підтвердження в котрий раз підтвердились зафіксованими реакціями. Далі події набирали обертів і наступне питання було досить несподіваним, порівняно з очікуваннями, що склались на базі попередньо отриманої інформації.

«Вам буває огидно лягати з Оленою в ліжко?». Чесно зізнаюсь, навіть я не очікував, що «Так» виявиться правдою, але так воно і вийшло. А згодом на питання «Ви готові утримувати Олену та доглядати за нею коли вона буде стара та безпомічна?» ствердна відповідь Віталія виявилась брехнею, тому участь у проекті завершилась. Що ж, сподіваюсь, що тестування на поліграфі допомогло покращити відносити матері та сина.


Рухаймося далі, на черзі історія, що стовідсотково знайде відклик у серці кожного читача адже вона сповнена болю та несправедливості. Та ще тяжче від усвідомлення, що такі негативні почуття існують між матір’ю та дітьми.

Віталіна Кашкаха, 35 років, майже 5 років тому почала ходити до церкви, але навіть це не допомогло забути всі образи на матір, тому переконана – поліграф допоможе їй достукатись до найріднішої людини.

Перше питання, що задає розуміння проблеми: «Вам було шкода матір, яку батько зачиняв в сусідній кімнаті аби розважитись з коханками?». Відповідь «Так» виявилась істиною. Стосунки батьків були непростими, постійне побиття було нормою, а діти змалечку намагались захистити маму від тяжких ударів нанесених власним батьком.

Батько дівчини помер коли їй було 7 років, вона майже не пам’ятає його, але пам’ятає завданий ним біль.  Після смерті батька з’явились вітчими.

Під час тестування Віталіна була на межі нервового зриву. Питання про минуле взагалі давались їй досить тяжко, але вона розуміла, що брехати не варто.

Перевірка на поліграфі Віталіни Кашкахи, котра бажає пробачити матір

«Ви зневажаєте матір за те, що вона витрачала всю дитячу пенсію на забаганки коханців, поки ви з братом були змушені їсти крадений комбікорм?»

Навіть мені стало важко, адже це була щира правда. Мама Віталіни часто витрачала виділені державою дитячі кошти на власні потреби. А дітям доводилось тяжко працювати. «Ви заздрили матері через те, що вона спала у теплому ліжку поки ви торгували їжею на нічній трасі?». Выявилось, діти були змушені постійно заробляти кошти, бо їх ніколи не вистачало. Поки матір готувала вдома харчі, малеча продавала їжу біля дороги. Віталіна спала декілька годин після «змін» і зранку прямувала до школи на уроки. Такий розпорядок життя залишив гнітюче почуття несправедливості у душі дівчини, адже вона досі не може збагнути за що і чому так вийшло.


Кашкова намагалась привертати увагу найріднішої людини тим, що різала вени. Будучи маленькою, до неї домагався рідний дядько, зазиваючи тим, що подарує дівчинці нову сукню та смаколики, якщо вона все стерпить та не розкаже батькам. Маленька Віталіна була змушена пережити цей жах, бо, за її словами, дуже хотіла смачно поїсти та нормально одягатись. Вона розповіла матері про те, що сталось, але довіри і підтримки не знайшла.

Не дивлячись на це, на питання «Ви хочете щиро пробачити матір?» Віталіна відповіла ствердно і це була правда. Навіть після такого тяжкого минулого діти ладні пробачати батьків та робити усе для налагодження стосунків.


Я, Володимир Ведмідь, та Всеукраїнська Асоціація Поліграфологів ладні робити усе аби істина була знайдена!


#ведмідьдіє

Посилання на повний випуск нижче:

Віталій закоханий у ровесницю своєї мами. Детектор брехні випуск 16 від 17.05.2021