БІЗНЕСМЕН В ЧОРНОМУ ПАКЕТІ. ХТО ВБИВЦЯ?

Гучне вбивство в Одесі. У багажнику позашляховика в елітному комплексі біля моря, прямо на парковці, знаходять тіло місцевого бізнесмена. Він обожнював своє авто, постійно робив у ньому фото, в авто, у якому майже місяць лежав замотаний у пакеті вже мертвий. Поліція одразу затримала охоронника елітного житлового комплексу, який в ході судових дебат втрачає свідомість прямо в залі суду. Одеса знову дивується: затриманий убивця-охоронець виявився відомим танцюристом з Маріуполя. Чи міг танцюрист-охоронець вбити бізнесмена і сховати його тіло в багажнику? Кому насправді була на користь смерть багатія, який полюбляв розкіш у кожній деталі?

Чергова резонансна справа, яка потребує вирішення з поліграфом. Об’єднання експертів – поліграфологів  «Ведмідь, Іщук та партнери», отримавши запит від програми «ГОВОРИТЬ ВСЯ КРАЇНА», одразу приступили до встановлення обставин, які неможливо довести без застосування детектора брехні. Одеську справу розслідували в Києві, де і проводили тест.


Можливо охоронник не скоював дане вбивство? Чому ж він затриманий поліцією? Життя учасників програми розділилось на біле та чорне. Підозрюваний у вбивстві бізнесмена наразі не є засудженим – судовий вирок не винесено.


Друзі Сергія, який і є обвинуваченим, вважають що він не причетний до скоєння злочину. Кажуть, що він є доброю, відповідальною людиною. Чи здатна особа з такою характеристикою на такий важкий злочин? Друзі діляться, що у «вбивці» були неабиякі плани в житті: він пройшов до міжнародного відомого танцювального колективу, планував своє життя як танцюрист. Через війну молодик був змушений переїхати з Маріуполя до Одеси та працювати охоронником, задля забезпечення власної родини.


То чи міг все ж таки доволі позитивний хлопець вбити бізнесмена та заховати його в багажник елітного авто? Що думаєте ви?

Тіло молодого успішного бізнесмена виявила його рідна мати. Однак, всі спроби журналістів зв’язатись з нею виявились марними – жінка не йшла на контакт та постійно відкладала зустріч. Вона не дала жодного коментаря… То може вона знає правду? Слідчі, в свою чергу, теж не коментують справу, посилаючись на таємницю слідства.

Ви запитаєте, які саме докази причетності охоронця та чому саме він перший підозрюваний? Колишня дружина бізнесмена погодилась поспілкуватись та розповіла, що охоронник Сергій багато обманює. Вказує на той факт, що Сергій не допускав матір бізнесмена до парковки та автомобіля, маніпулював фактами. Поліція виявила, що напередодні вбивства у бізнесмена в квартирі зникли речі, які пізніше чомусь виявили у Сергія. Погодьтесь, що підстава затримання та підозри являється вагомою?

В даній ситуації міг поставити крапку лише наш поліграфолог Ігор Іщук. Нам було надзвичайно цікаво, кого ж саме він перевіряв на детекторі брехні, адже підозрюваний перебуває у слідчому ізоляторі, а інших фігурантів справи немає.

Насправді, тест проводили з імовірним свідком вбивства – сусідом загиблого бізнесмена, свідчення якого поліція до уваги не бере. Чи дійсно хлопець щось чув, чи він просто має на меті виправдати вбивцю-охоронника?


Ігор Іщук впевнений, що у ніч вбивства свідок бачив декількох невідомих чоловіків біля авто, у якому знайшли труп. Свідок дійсно чув і голос Андрія, який говорив зі вбивцями. Свідок насправді в ту злощасну ніч не бачив охоронника Сергія та не чув його голосу.


Знову поліграф допоміг у встановленні фактів, які навіть поліцією не приймаються до уваги. Зробити власні висновки в ситуації Ви можете переглянувши відео за посиланням нижче: